LEV (23. 7.-22. 8.)

Lev je rád středem pozornosti a rozproudí každý večírek. Potíž je v tom, že často neví, kdy přestat. Na první pohled velmi sebevědomý a kurážný Lev má ale často velký strach pouštět se do nových výzev, protože případný neúspěch by ranil jeho ego, může to brát i jako ponížení. Dělá mu také problém omluvit se.

Co s tím dělat: Také Slunce je pouhou hvězdou střední velikosti v celé rozlehlé galaxii. Nejsi středem vesmíru, ale můžeš zářit ve své vlastní sluneční soustavě.

Proč je pro vás těžké někoho najít? Panny jsou moc náročné, Štíři moc opatrní

Proč je pro vás těžké někoho najít? Panny jsou moc náročné, Štíři moc opatrní

Zkuste se inspirovat hvězdami, třeba to pomůže a brzo najdete toho pravého.

Doporučené články Číst více

PANNA (23. 8.-22. 9.)

Panna je mistr v předjímání katastrof. Bez kritiky a smyslu pro detail by nikdy nedosáhla dokonalosti, po které tak prahne. Puntičkářské Panny prostě příliš intenzivně hledají chyby druhých.

Co s tím dělat: Zeptej se sama sebe, zda je tvá kritika skutečně prospěšná druhým, či zda chceš prostě mít věci více pod kontrolou a být důležitá. Někdy je lepší ustoupit v detailu, i když máš pravdu, abys neohrozila celek.

VÁHY (23. 9.– 23. 10.)


Váhy mají velice rády, když někdo udělá práci za ně. Může to být třeba jen vyzvednutí kabátu z čistírny. Ale pokud mají příležitost, mohou ostatní využívat třeba ke „špinavé“ práci.

Co s tím dělat: Nežádej o pomoc, pokud můžeš problém vyřešit sama. Pokud už potřebuješ pomoc, popros opravdu jen o pomoc či radu, nenechávej ostatní dělat práci za tebe.

Žárlivost podle astrologie: Která znamení patří k největším žárlivcům a jak jste na tom právě vy?

Žárlivost podle astrologie: Která znamení patří k největším žárlivcům a jak jste na tom právě vy?

Podívejme se nyní, jak jsou na tom se žárlením jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Doporučené články Číst více

 

ŠTÍR (24. 10.-22. 11.)


Štír vypadá jako ztělesnění síly, nicméně pod touto slupkou se skrývá velmi zranitelná duše, která sní o lásce. To je taky jeho slabostí. Štír je podle astrologů největším otrokem lásky (a sexu). Štíři mají dost často mnoho milostných avantýr. Ale pokud je chce opustit milovaná bytost, snaží se jí ukovat pouta, aby zůstala.

Co s tím dělat: Jako ve všem, co dělají, měli by znát Štíři i v lásce určitou míru. Láska nemusí nutně bolet, nemusíš jít vždy do extrémů.