Střelec: Čtvrtek

Střelci jsou optimistické znamení, které je ovládané Jupiterem, což je planeta shovívavosti. Jupiter je velkorysá planeta, která podporuje expanzi a pravidla. Bdí také nad čtvrtkem. Právě čtvrtek je tedy pro Střelce mimořádně šťastný den, který podporuje jeho osobnostní růst. Je to taky skvělý den pro to, aby se vykrystalizovala nějaká obchodní dohoda, pro obchodní cesty nebo práci s penězi.

Kozoroh: Sobota

Kozorozi jsou zodpovědní a tvrdě pracující lidé, které ovládá planeta Saturn. Není divu, že Kozorozi stojí taky pevně nohama na zemi. Saturn vládne sobotě, dnu, který by se mohl jevit pro mnohé lidi jako líný a pohodový. Pro Kozorohy je to den, kdy udělají nejvíc věcí a udělají to dobře. Je to taky vynikající den pro dokončení projektu, fyzickou práci či získání peněz.

Myslíte si, že je váš vztah ideální? Zjistěte, jak moc se hodíte ke svému partnerovi podle znamení zvěrokruhu

Myslíte si, že je váš vztah ideální? Zjistěte, jak moc se hodíte ke svému partnerovi podle znamení zvěrokruhu

Láska je téměř neodmyslitelná součást našich životů. Právě proto je důležité mít po svém boku toho správného partnera. Podle hvězd existuje sedm možných kombinací, podle kterých si můžete prý určit to, jak moc se ke svému partnerovi hodíte. Jak jste na to

Doporučené články Číst více

Vodnář: Sobota

Vodnáři jsou tradičně ovládáni Saturnem podobně jako Kozorozi. Ale jako vzdušné znamení se více projevují intelektuálním způsobem. Vodnáři jsou přirozenými vynálezci a Saturn tuhle jejich schopnost ještě posiluje. Saturn ovládá sobotu a sobota je pro Vodnáře nejšťastnějším dnem, který podporuje úspěch a štěstí. Zkuste vymýšlet nové nápady nebo přicházejte s novými vynálezy nebo držte krok s tím, co jste už vymysleli dříve.

Ryby: Čtvrtek

Ryby, stejně jako Střelci, jsou ovládány planetou Jupiter. Jejich nejšťastnějším dnem je tedy čtvrtek, kterému Jupiter vládne. Ryby jsou přemýšlivé a rády sní, takže pokud chtějí svoje sny převést ve skutečnost, měly by k tomu využít právě energii čtvrtku. Čtvrtek jim dodá sebevědomí a spojí je s jejich vnitřní moudrostí. Je to taky báječný den, aby vysadily bylinky nebo napsaly báseň.