Lev: Neděle

Lvům vládne Slunce, a jak se ví, energie Slunce je silná a teplá. Slunce vládne neděli. Je to den, kdy se vám zdá, že máte energie na rozdávání, a kdy jste vděční za každý den. Vliv nedělní energie stimuluje Lvy a povzbuzuje je k sebevyjádření. Je to taky báječný den udělat něco, co je dobrodružné, nebo se věnovat nějaké aktivitě, která postaví jejich divokou osobnost do středu pozornosti.

Panna: Středa

Podobně jako Blíženci jsou i Panny ovládány planetou Merkur. Její energie se ale u Panen projeví více přízemně a spíše bude orientovaná pracovně. I Panny mají úspěšný den středu a je to pro ně nejplodnější den v týdnu. Díky energii středy budou Panny odpovědné a taky sociálně zdatné. Zaměřte se na komunikaci, fyzickou práci nebo cvičení, případně se věnujte „papírování“ nebo právním úkonům. Budete úspěšné.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (02-01-2020) - Dnes byste si měli pozorně vyslechnout několik důležitých expertních rad.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (02-01-2020) - Dnes byste si měli pozorně vyslechnout několik důležitých expertních rad.

Obzvlášť cenné budou ty, jež budou uděleny ohledně financí, úspor a investic. Dejte si jen pozor, abyste neporušili zákon. Těžká fyzická práce se dnes nedoporučuje.

Doporučené články Číst více

Váhy: Pátek

Váhy stejně jako Býci jsou ovládány planetou Venuše. Váhy jsou vzdušné znamení, takže energie Venuše se u nich projevuje intelektuálním způsobem. Venuše vládne pátku, což je den oslav a svátků. Váhy mají v tento den nejvíce energie na intenzivní práci, na získání silné rovnováhy ve všem, k čemu se postaví, a taky je to ideální den pro vytváření něčeho nového.

Štír: Úterý

Štírům vládne Mars stejně jako Beranům. Ovšem Štír je vodní znamení, to znamená, že energie Marsu ovlivňuje Štíry trochu jinak, spíše emocionálním způsobem. Mars vládne úterku a Štíři v tento den mají vynikající příležitost, aby splnili jakýkoli úkol, který se před nimi objeví. Z energie úterka budou čerpat zejména v oblasti organizační, komunikační a inovační.