Všichni se určitě shodneme na tom, že v životě potřebujeme štěstí. A i když štěstí není nijak vědecky definované a pro každého vypadá trochu jinak, většina lidí přesně ví, jaké okamžiky v jejich životě byly ty šťastné. Věděli jste, že i každé znamení zvěrokruhu má své šťastnější dny a méně šťastné? Tušíte, který šťastný den bude ten váš?

Znamení zvěrokruhu jsou ovládána jednou nebo více planetami. A podobně každému dnu v týdnu vládne nějaká konkrétní planeta. Z toho logicky plyne, že den, který je pod vlivem planety vašeho znamení, pro vás bude jako stvořený. Kdy si máte naplánovat pracovní pohovor nebo kdy máte začít s novým projektem? Kdy jít na schůzku? Tento průvodce vám pomůže určit, který den má tendenci vás vystřelit nahoru a který naopak totálně zničit.

Povahové vlastnosti jednotlivých znamení. Na čem byste měla zapracovat?

Povahové vlastnosti jednotlivých znamení. Na čem byste měla zapracovat?

Každé z dvanácti znamení zvěrokruhu v sobě nese určité charakteristické rysy, které jsou pozitivní, ale objevují se i ty negativní. Podívejte se, na čem byste měla zapracovat právě vy, aby byl váš život lepší.

Doporučené články Číst více

 

Beran: Úterý

Beranům vládne planeta Mars, což je planeta, která podporuje vášeň a odhodlání. Mars vládne také úterku a dává tomuto dni silnou energii. Nejšťastnějším dnem pro Berany je tedy právě úterý, které jim umožňuje rychlejší a lepší rozhodnutí a také schopnost vykonávat úkoly a dovést je k úspěšnému dokončení. Je to taky dobrý den pro navázání nových dobrodružství, dokončení starých projektů nebo si domluvit důležité jednání, během nichž dokážete snadno říkat to, co si myslíte.

Býk: Pátek

Býkům vládne svůdná a smyslná planeta Venuše. Ta taky vládne pátku. Pátek je slavnostní den, který má ráda spousta lidí, protože končí pracovní týden. Venuše je planeta, která podporuje pocity lásky a taky žárlivosti, což ovlivňuje radostné pocity, které energie pátku posiluje. Je to vynikající den pro Býky, kdy mohou nejen efektivně pracovat, ale taky si naplánovat extravagantní party nebo si koupit něco nového, co už dlouho hledali.

Blíženci: Středa

Blížencům vládne planeta Merkur, což je planeta komunikace. Mars taky vládne středě, kdy budou vaše komunikační dovednosti na nejvyšší úrovni. Je to skvělý den, kdy se začne dohánět to, co se na začátku týdne nestihlo. Blíženci mají prospěch nejvíce právě ze středy, díky které jsou intelektuálně velmi zdatní, tento den by se měli věnovat písemné či verbální komunikaci, cestovat nebo veřejně vystupovat.

Věrnost podle hvězd: Která znamení chronicky podvádějí?

Věrnost podle hvězd: Která znamení chronicky podvádějí?

Dokázáno! Nejčastěji zahýbá jedno hvězdné znamení. Ukázala to čísla internetové seznamky pro ženaté a vdané. A jak si stojí ostatní?

Doporučené články Číst více

Rak: Pondělí

Raci jsou citově intuitivní a starostliví. Jsou ovládáni planetou Měsíc, což je planeta, která je tajemná a snící. Měsíc vládne pondělí, dnu, který spousta lidí nemusí, protože je to první den po víkendu. Nicméně pro Raky to neplatí, pro ty jsou pondělky nejšťastnější dny v týdnu, kdy se zesilují jejich smyslové schopnosti. Je to také vynikající den, kdy můžou pracovat naplno na připravovaném úkolu a udělat něco kreativního nebo také investovat svůj čas a peníze do něčeho nového.