Nový rok bude velmi akční a ve znamení zpřísňování. Bude nutné se více kontrolovat a také se zaměřit na vlastí sebevědomí. Rok 2019 přinese i spoustu stresujících momentů a situací, takže je důležité naučit se pracovat se stresem, aby vás nepřeválcoval. Vyberte si antistresující metodu podle vašeho slunečního znamení.

Stres je v dnešní hektické době všude kolem nás. Pokud máte pocit, že jste nabití úzkostí a stresem, zkuste s tím něco udělat. A řiďte se vaším horoskopem, každému totiž prospěje něco jiného.

Milujete noční život? I na tomhle se podílí vaše znamení zvěrokruhu

Milujete noční život? I na tomhle se podílí vaše znamení zvěrokruhu

Lidé se dělí do dvou skupin. Na ranní skřivany a noční sovy. O sovách je známo, že zůstávají rády vzhůru do pozdních nočních hodin. Tito lidé mají navíc pocit, že právě v noci pracují nejefektivněji. Zda patříte ke skřivanům nebo sovám ovlivňuje také znam

Doporučené články Číst více

Beran


Nezávislí Berani jsou plní energie. Když to přeženete, stres vás doslova pohltí. Vám prospěje, když budete často chodit, ideálně do kopce ve svém okolí, nebo zajdete do tělocvičny třeba na HEAT, při němž se simuluje vysokohorská turistika. Vám proti stresu pomůže jedině fyzická aktivita!

Býk


Býci, vy jste tvrdohlaví a velmi intenzivní, takže stres musíte neutralizovat něčím, co vám skutečně pomůže. Ideální způsob zvládání stresu je boxovací pytel nebo posilovna, kde ze sebe vydáte maximum.

Blíženci


Blíženci, vy jste dvě osoby v jedné, takže někdy jste ve stresu, jindy zase v pohodě. Pokud se budete chtít v roce 2019 vyhnout stresu, musíte se věnovat uklidňujícím aktivitám typu pletení, háčkování nebo malování. To je dost kreativní, takže se nebudete nudit, a zároveň dostatečně relaxační.

Rak


Raci jsou citliví a mají tendenci být defenzivní, jakmile se rozčilí. Pozor si dávejte v roce 2019 na kritiku, kterou nelibě nesete. Ideální metoda proti stresu? Zajděte někam, kde budete sami, ponořte se do svých myšlenek a dýchejte.

Pozor, ať vám neuteče. Podle čeho poznáte, že jste potkala toho pravého

Pozor, ať vám neuteče. Podle čeho poznáte, že jste potkala toho pravého

Už jste v životě potkala několik mužů, kteří se zpočátku tvářili jako vaše druhé já, ale po nějaké době to vždy skončilo fiaskem? Přečtěte si, podle jakých sedmi signálů poznáte, že jste pravděpodobně narazila na toho pravého.

Doporučené články Číst více