Býk


S Býky budete jako manželka dobře chráněná a finančně zajištěná, ale musíte se smířit s tím, že Býk není monogamní znamení. I když se o věrnost snaží (a vážně snaží), jsou často těmi, kdo svého partnera podvedou. Pokud chcete s manželem v tomto znamení vyjít, musíte s ním hlavně komunikovat, protože jedině otevřené jednání vede k cíli.

Panna


Muži narození ve znamení Panny mají zpočátku ty nejlepší úmysly splnit vaše sny. To, jestli je během manželství splní, je úplně jiná věc. Panna chce být vždy nejlepší a totéž chce od vás. Neomlouvá vaše chyby ani případné změny na vašem těle nebo duši, takže někdy je až moc kritická. Pokud jste si ho tedy brala a měla velikost číslo 38, a po patnácti letech jste se dostala na velikost 44, je možné, že právě to vaše manželství rozbije. Pravda, je to trochu povrchní, ale Panny už prostě takové jsou.

Proč je tak zatraceně těžké se do vás zamilovat? Znamení zvěrokruhu vám napoví

Proč je tak zatraceně těžké se do vás zamilovat? Znamení zvěrokruhu vám napoví

Všechny vaše vztahy ztroskotaly po velmi krátké době? Chyba bude nejspíš ve vás. Vaše znamení vám prozradí, proč se do vás nikdo nedokáže zamilovat.

Doporučené články Číst více

Vodnář


Manželé Vodnáři jsou snílci a někdy jsou jejich touhy a sny bohužel nereálné a nerealizovatelné. Jakmile se Vodnář ožení, má silnou představu o tom, co by v manželství chtěl, a často chce něco, co vlastně není možné splnit. Kromě toho nejsou moc otevření, pokud jde o komunikaci o manželských otázkách a problémech. Někdy to vypadá, že ztratili sluch, protože dělají, že vás neslyší. Ne, s nimi to lehké nebude.

Váhy


Muži Váhy jsou velmi otevření, velmi charismatičtí a taky velmi přitažliví. To znamená, že musíte očekávat, že se o vašeho manžela budou zajímat i jiné ženy. Bohužel, muži narození v tomto znamení jsou tak moc laskaví, že klidně prokážou laskavost cizí ženě, aniž by si uvědomili, že vám to může vadit. Dokonce se s ní i vyspí, když ho o to požádá! Přitom by si tolik přál být věrný a loajální, ale je prostě „až moc hodný“.