Býk


S Býky budete jako manželka dobře chráněná a finančně zajištěná, ale musíte se smířit s tím, že Býk není monogamní znamení. I když se o věrnost snaží (a vážně snaží), jsou často těmi, kdo svého partnera podvedou. Pokud chcete s manželem v tomto znamení vyjít, musíte s ním hlavně komunikovat, protože jedině otevřené jednání vede k cíli.

Panna


Muži narození ve znamení Panny mají zpočátku ty nejlepší úmysly splnit vaše sny. To, jestli je během manželství splní, je úplně jiná věc. Panna chce být vždy nejlepší a totéž chce od vás. Neomlouvá vaše chyby ani případné změny na vašem těle nebo duši, takže někdy je až moc kritická. Pokud jste si ho tedy brala a měla velikost číslo 38, a po patnácti letech jste se dostala na velikost 44, je možné, že právě to vaše manželství rozbije. Pravda, je to trochu povrchní, ale Panny už prostě takové jsou.

5 nejkomplikovanějších znamení zvěrokruhu. Vycházet s těmito lidmi je velmi komplikované!

Vodnář


Manželé Vodnáři jsou snílci a někdy jsou jejich touhy a sny bohužel nereálné a nerealizovatelné. Jakmile se Vodnář ožení, má silnou představu o tom, co by v manželství chtěl, a často chce něco, co vlastně není možné splnit. Kromě toho nejsou moc otevření, pokud jde o komunikaci o manželských otázkách a problémech. Někdy to vypadá, že ztratili sluch, protože dělají, že vás neslyší. Ne, s nimi to lehké nebude.

Váhy


Muži Váhy jsou velmi otevření, velmi charismatičtí a taky velmi přitažliví. To znamená, že musíte očekávat, že se o vašeho manžela budou zajímat i jiné ženy. Bohužel, muži narození v tomto znamení jsou tak moc laskaví, že klidně prokážou laskavost cizí ženě, aniž by si uvědomili, že vám to může vadit. Dokonce se s ní i vyspí, když ho o to požádá! Přitom by si tolik přál být věrný a loajální, ale je prostě „až moc hodný“.