Lev


Jste-li žena, která se touží po zbytek života se svým partnerem smát, pak si vyberte Lva. Tihle muži se rádi smějí a baví, jsou skvělí partneři, oddaní a podporující. Možná vám bude dělat problém držet s nimi krok, nicméně jeho názory a myšlenky vás ve finále okouzlí stejně tak jako on sám.

Rak


Raci jsou dobří manželé, protože jsou zaměřeni na rodinu. Milují rodinnou atmosféru, rodinné sešlosti, oslavy a vše, co souvisí s chodem domácnosti. Mají tendenci být co nejvíc doma, trávit čas s vámi a dětmi a hledají si zábavu a koníčky v rodině. Rádi vaří, uklízejí, opravují – to je prostě jejich hobby. V Rakovi najdete laskavého muže, ale někdy ho budete muset z domu „vykopnout“, abyste měla čas i sama na sebe.

Nejžhavější znamení zvěrokruhu? Zjistěte, jestli jste jedna z nich

Nejžhavější znamení zvěrokruhu? Zjistěte, jestli jste jedna z nich

Přečtěte si o tom více a zjistěte, jestli mezi ně náhodou nepatříte i vy!

Doporučené články Číst více

Blíženci


V Blížencích najdete oddané milence, kteří budou i po dvaceti letech manželství neustále vyhledávat erotiku. Blíženci jsou jako manželé tak trochu zázrak přírody, pokud s nimi budete pečlivě zacházet. Mají totiž tendenci být příliš citliví a depresivní, jakmile nevidí, že je ten druhý respektuje. I když vás třeba neopustí, mohou vás opustit po emocionální stránce. Dobře s nimi zacházejte a oni vám to vrátí.

Štír


Pokud se chystáte vdát za muže, který se narodil ve znamení Štíra, měla byste vědět, že manželský život s ním bude jako na kolotoči – jednou vášnivý, podruhé chladnější. Muži Štíři dobře vypadají a zpočátku vám dávají spousty svůdných slibů, které ne vždy splní. I když mají rádi sex, nemusíte se bát, že by vám byli nevěrní. Pokud mu v posteli dáte to, po čem touží, obavy můžete odhodit stranou.