Určitě byste ráda našla někoho, kdo bude splňovat vaše představy o manželství. Zkuste hledat budoucího manžela podle zvěrokruhu – některá znamení jsou totiž pro manželství vhodnější než jiná. Seřadili jsme je od nejlepších po ty nejhorší. Ovšem jestli se tím budete řídit, je už na vás.

Beran


Tito muži jsou silní a věrní. Své manželky nepodvádějí, protože mají rádi stabilitu a stereotyp. Zřídkakdy ulítnou, a když už, obvykle se vrátí zpět do zajetých kolejí. Pokud si vezmete muže, který se narodil v tomto znamení, získáte v něm chlapa, který vás bude ctít po zbytek vašich dnů. Snadno se s ním komunikuje a najdete v něm nejen partnera, ale taky kamaráda.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (02-01-2020) - Dnes byste si měli pozorně vyslechnout několik důležitých expertních rad.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (02-01-2020) - Dnes byste si měli pozorně vyslechnout několik důležitých expertních rad.

Obzvlášť cenné budou ty, jež budou uděleny ohledně financí, úspor a investic. Dejte si jen pozor, abyste neporušili zákon. Těžká fyzická práce se dnes nedoporučuje.

Doporučené články Číst více

Střelec


Muž narozený ve znamení Střelce je extrémně romantický a bude dělat všechno pro to, aby vás o tom přesvědčil. Je věrný a roztomilý partner, i když někdy to může přehánět se žárlením. Pokud se Střelec stane vaším manželem, bude vás milovat, ctít a najdete v něm velké srdce a duši. Nikdy nebudete litovat.

Ryby


Partner ve znamení Ryb je vždy působivý, a to na všech úrovních. Muž Ryba bere manželství velmi vážně a ze všeho nejvíc touží rodinu finančně zabezpečit. Zároveň se ale snaží, abyste v něm pokaždé viděla romantického partnera, který vám nosí květiny, uvaří vám večeři nebo vás překvapí v posteli nejlepším orgasmem, jaký jste kdy zažila. Někdy je tenhle muž trošku citlivý, ale to není taková tragédie.

Kozoroh


Muži Kozorozi jsou skvělí manželé, kteří se o vás chtějí postarat – finančně i romanticky. Pokud se spolu budete někdy hádat, pak nejspíše jen kvůli penězům. Jinak v nich najdete věrné partnery, o které se nebudete muset bát. Vždy budou mít oči jen pro vás, takže někdy můžou trochu vyšilovat, když jim řeknete, že chcete jít někam sama. V takovém případě je musíte uklidnit.