Muži mívají dost často problém koupit své partnerce ten správný dárek. Proč se ale trápit, když stačí důvěřovat zvěrokruhu a vybrat ho podle znamení, v němž se vaše partnerka narodila? Je to snadné a možná tentokrát opravdu zabodujete!

Vybírání dárků pro ženu je tvrdý oříšek téměř pro každého muže. Co koupit, aby to nebylo trapné, nevhodné nebo naprosto k ničemu? Zkuste to podle znamení, v němž se narodila. Ovšem ve finále platí, že největším dárkem pro ženu bude vaše přítomnost.

Beran


Ženy narozené ve znamení Berana mají sportovní duši, takže se neustále snaží dobře vypadat. Zvažte tedy nákup nějakého sportovního oblečení, případně voucheru do sportovního obchodu. Beranice jsou energické, takže vše, co souvisí s dobrodružstvím, je pro ně super dárek. Můžete koupit třeba vstupenky na nějaký sportovní zápas nebo událost. Mimo jiné je potěší cokoli v červené barvě, třeba šátek nebo červená rtěnka.

Horoskop na dnešní den - Pondělí 31-05-2021 - Všichni lidé bratry jsou a i vy jste dneska s každým kamarád...

Býk


Ženy ve znamení Býka můžou vypadat na první pohled silné a nezávislé, ale ve skrytu duše milují jemné věci. Když jim koupíte měkké kašmírové přikrývky nebo lehké šaty, budou mít radost. Nepohrdnou ani měkkými hračkami, gurmánskými čokoládami, šperky či jemným parfémem. Vůně, které je stimulují, jsou levandulová a růžová.

Blíženci


Blíženkyně jako upovídané bytosti potěší knihy něco cokoli inteligentního. Ženy v tomto znamení jsou vtipné a milují humor, takže vše, co je udrží v kontaktu s jejich přáteli, je přivede do stavu blaženosti. Když najdou pod stromečkem nový smartphone, tablet nebo počítač, budou jásat. Ovšem radost jim udělá i hezký prstýnek, náramek nebo krém na ruce.

Rak


Ženy narozené ve znamení Raka jsou sentimentální a orientované na rodinu. Proto je potěší dary, které pro ně mají osobní význam. Vše, co je vyrobené ručně nebo opatřené ručně psaným vyznáním, je potěší. Radost jim udělá župan, pantofle nebo romantické pyžamo. Jako rodinné typy ocení i nový kávovar nebo elegantní čajový šálek.