Nikdo není dokonalý. Podle znamení zvěrokruhu zjistíte, jaké nedostatky budete muset skousnout u svého kluka!

BERAN

Kluci berani jsou králové sebestřednosti! A ke všemu také pěkně horké hlavy, co neustále na něco zapomínají. Právě berani jsou typičtí „neodepisovači“, takže na to myslete, až budete půl dne čekat odpověď na zprávu.

BÝK

Býci v mužském podání jsou nanejvýš pohodlní! Přesvědčit je k nějakému dobrodružství dá člověku zabrat. Rozhodně je ale nalakáte na jídlo. Jsou to totiž mimo jiné pěkně mlsní jazýčci!

Jak stará je vaše duše podle zvěrokruhu

Jak stará je vaše duše podle zvěrokruhu

S přibývajícími léty se každé ze znamení zvěrokruhu vyrovnává jinak. Někdo se chová celý život jako dítě, jiný je vážný a odměřený. Jak to vidí se stářím vaší duše hvězdy? Pojďme se podívat, zda jste svěží jako malé děti anebo vás láká důstojnost dospělác

Doporučené články Číst více

BLÍŽENCI

Blíženci bývají trochu rozpolcení. Dost často a rychle mění náladu, ale i celkové postoje a názory na život. Dvě tváře blíženců navíc svádí k tomu, že se může jednat o budoucí podvodníky nebo minimálně kluki, co budou pomlouvat.

RAK

Raci jsou náladoví, podezíraví a nebojí se druhé citově vydírat. Jsou to hodně emotivní jedini, což má svoje krásné i nekrásné stránky. Dokáží vášnivě milovat stejně jako nenávidět. A také se dovedou pěkně vztekat!