Každý čas od času lže. Někdo proto, aby druhému neublížil, jiný lže proto, že to patří k jeho povaze a říkat pravdu neumí, další prostě lžou, protože je snadnější lhát než říkat pravdu. Jací jste lháři podle toho, kdy jste se narodili?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

U Berana člověk většinou ví, na čem je. Přímočaří Berani nepotřebují lhát. Pokud se ale dostanou nečekaně do problému, zalžou, aby si pomohli, a to většinou proto, aby vysvětlili důvody svého počínání. Dalším důvodem je, že si neumí říct o pomoc. Než by přiznali, že potřebují pomoct s nějakým úkolem nebo projektem, raději zalžou, aby je náhodou někdo nepovažoval za neschopné.

Nejhorší vztahy podle horoskopu: S kým opravdu ne?

Nejhorší vztahy podle horoskopu: S kým opravdu ne?

Někdy ani vzájemná přitažlivost nevyváží rozdílnost povah a vztah prostě dře. Víte, která znamení "nejdou do páru"?

Doporučené články Číst více

Býk (21.4. - 21.5.)

Býci používají emocionální lži. Nechtějí, aby někdo odhalil, co skutečně cítí. Takže velmi často lžou například o tom, že jsou velmi žárliví, nebo o tom, že jsou vlastně ve skrytu duše velice líní. Býci taky lžou o své finanční situaci, nechtějí, aby někdo věděl, že jsou na tom velmi dobře (nebo naopak velmi špatně).

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci jako vzdušné znamení lítají dost často v oblacích a slibují něco, co nemůžou splnit. Proto často lžou o tom, že dokážou úkol dokončit v časovém limitu. Protože mívají často zpoždění, lžou o důvodech, které je k tomu vedou, a přísahají, že se to už nikdy nebude opakovat – což je taky lež. Blíženci ne vždy dokážou dodržet slovo a rádi lžou o tom, jak pečliví jsou. Taky někdy lžou o tom, co zažili a prožili, a svoje příběhy si velmi rádi přibarvují.

Rak (22.6. - 22.7.)

Raci chtějí předstírat, že jsou nezávislejší, než ve skutečnosti jsou. Lžou často i o svých pocitech a budou se snažit, aby jejich pocity vypadaly pozitivněji a optimističtěji, než doopravdy jsou. Když sami sobě nějak ublíží nebo jim něco nevyjde, budou sami sobě lhát a obviňovat druhé. Jakmile se na někoho naštvou, klidně budou lhát, že naštvaní nejsou – ale evidentně budou.