Každý z nás je jedinečný a má v sobě něco „zvláštního“, díky čemuž jsme přitažliví a odlišujeme se od ostatních. Naše znamení zvěrokruhu může určovat naši osobnost a s trochou pomoci astrologie se o sobě můžete dozvědět víc. Objevíte pak svoje pozitivní i negativní vlastnosti, i to, díky čemu můžete přitáhnout pozornost ostatních.

Které znamení zvěrokruhu je neodolatelné? Kdo má v sobě charisma, které je nepřehlédnutelné nejen pro s.xuální partnery, ale i přátele či kolegy? Co v sobě skrýváte právě vy?

Beran (21. března - 19. dubna): Vaše vášeň

Osoby narozené ve znamení Berana jsou extrémně vášnivé, impulzivní, odhodlané a vysoce nezávislé. Berani jsou obvykle velmi okouzlující a přitažliví a bývají nejúžasnější milenci zvěrokruhu. Jsou sebevědomí, tvrdohlaví, vyžadují neustálý pohyb a nebojí se honit za vším, co od života chtějí. Prudká vášeň, kterou v sobě nesou, je činí naprosto neodolatelnými vůči ostatním znamením zvěrokruhu.

Bydlení podle HOROSKOPU: Panny musí mít naklizeno, Ryby smyslnou atmosféru

Bydlení podle HOROSKOPU: Panny musí mít naklizeno, Ryby smyslnou atmosféru

Je jaro! Čeká vás zařizování interiéru? Chcete vědět, jaký typ domova vyhovuje vašemu znamení? Některá znamení zvěrokruhu potřebují více soukromí, jiná teplejší barvy. Přinášíme tipy, založené na astrologii, na prostředí, barvy a rozložení interiéru - pře

Doporučené články Číst více


Býk (20. dubna - 20. května): Váš úspěch

Je něco víc s.xy než žena nebo muž, kteří vědí, jak udělat svou práci správně? Býci jsou skromní, ale odhodlaní uspět a díky své vytrvalosti a tvrdohlavosti bývají vynikajícími vůdci v jakémkoli odvětví. Býci jsou loajální, ale také velmi velkorysí lidé, kteří se rádi obklopují krásnými věcmi. Také rádi rozmazlují své blízké.


Blíženci (21. května - 20. června): Vaše moudrost

Lidé narození ve znamení Blíženců jsou neuvěřitelně inteligentní, přizpůsobiví, zvědaví a bezstarostní. I proto patří k jedněm z nejatraktivnějších znamení zvěrokruhu, protože jsou navíc skvělí vypravěči, a ještě lepší přátelé. Pokud musíte zrušit své plány nebo věci nefungují podle plánu, Blíženci to zcela určitě pochopí. A díky téhle úžasné vlastnosti se s nimi chtějí všichni přátelit. Lidé milují jejich temperamentní osobnost a nadšení pro cokoli. Musíte být však opatrní, i když jsou okouzlující, mají taky ostré jazýčky.


Rak (21. června - 22. července): Vaše spontánnost

Ti, kteří se narodili ve znamení Raka, bývají velmi sentimentální, starostliví a milující, a je opravdu těžké se do nich nezamilovat. Někdy jsou velmi spontánní a nepředvídatelní, ale v životě je zajímá opravdu jediné – postarat se o každého ve své blízkosti. Vždy vám podají pomocnou ruku a pomůžou ostatním v tom, aby dosáhli toho, co chtějí.


Lev (23. července - 22. srpna): Vaše kouzlo

Lvi jsou přirozeně okouzlující a nadšení lidé, a to jsou jejich dvě nejžádanější vlastnosti. Tito lidé jsou hvězdami od narození, jsou vždy v centru pozornosti a jejich nadšení je nakažlivé. Není pochyb o tom, že Lvi jsou okouzlující a vyzařují slunce, ale pozor, mohou být taky občas egotističtí a manipulativní.
 

Tyto páry znamení zvěrokruhu mají nejkrásnější vztahy ze všech! Patříte mezi ně?

Tyto páry znamení zvěrokruhu mají nejkrásnější vztahy ze všech! Patříte mezi ně?

Podívejte se s námi na páry, které na základě svých znamení zvěrokruhu mají hluboké emocionální spojení a ty nejpevnější vztahy.

Doporučené články Číst více

Panna (23. srpna - 22. září): Vaše inteligence

Lidé narození ve znamení Panny jsou komunikativní, citliví, organizovaní a starostliví lidé, kteří jsou vždy druhým k dispozici. Rádi vyřeší jakýkoli problém. Nejatraktivnější jejich vlastnost je pak jejich inteligence. Neexistuje nic svůdnějšího, než někdo, kdo se nebojí výzev a rád čelí problémům.
 

Váhy (23. září - 22. října): Vaše citlivost

Váhy jsou velmi citliví a diplomatičtí lidé, kteří usilují o mír, rovnováhu a harmonii. Vždy dokážou poznat, jak se druzí cítí. Váhy tady budou pro vás, když potřebujete pomoc nebo podporu, ale budou tady ve chvílích, kdy chcete diskutovat o emocionálních nebo filozofických problémech.


Štír (23. října - 21. listopadu): Vaše tajuplnost

Štíři jsou velmi intenzivní a záhadní lidé, kteří vás budou neustále nutit přemýšlet o tom, co se vlastně stalo a co si vlastně myslí. Jejich temná a tajemná stránka je velice přitažlivá pro další znamení zvěrokruhu. Další žádoucí vlastností Štírů je jejich vášeň pro to, čemu věří. Nebojí se říkat svůj názor a budou vždy bojovat za to, co je podle jejich názoru správné.


Střelec (22. listopadu - 21. prosince): Vaše laskavost

Lidé považují u Střelců za nejatraktivnější laskavost a spontánnost. Tito lidé jsou něžní, temperamentní, milí a dobrodružní. Jsou to velice aktivní a energičtí lidé, kteří si cení poctivosti a vždy přicházejí s novými zábavnými nebo novými dobrodružstvími, aby využili svůj čas. S nimi se nudit nebudete, a to vás na nich přitahuje.


Kozoroh (22. prosince - 19. ledna): Vaše síla

Kozorozi jsou známí tím, že jsou vytrvalí, neuvěřitelně soustředění a odhodlaní uspět ve všech oblastech svého života. Zůstávají pevní ve své víře a ve svých hodnotách a může být těžké je změnit. To je ale to, co je na nich atraktivní.