Léto bývá ve znamení dovolených a romantiky, takže pokud jste single a nechcete být single, možná právě to letošní léto vám přinese do života někoho zajímavého. Co na to říkají hvězdy?

Beran

Možná jste dosud nebyli spokojení s vaším milostným životem, ale nezoufejte. Berani, vy jste typem člověka, který by neměl mít strach hledat. Je velmi pravděpodobné, že se letošní léto seznámíte s někým hodně zajímavým a zvláštním, a to ve chvíli, kdy to budete nejméně čekat. Třeba ve frontě na kafe nebo na autobusové zastávce. A nemusíte se ani dvakrát snažit, stačí se jen usmát. Máte totiž přirozený talent na to, abyste k sobě druhé pohlaví přilákali.
 

Horoskop na dnešní den - Středa (04-03-2020) - Uspořádáte své konkurenci hotová jatka.

Horoskop na dnešní den - Středa (04-03-2020) - Uspořádáte své konkurenci hotová jatka.

Vaše počínání způsobí, že se po nějaký čas opravdu nebudete muset bát rivalů. Ti totiž po dnešních příhodách hned tak nepřijdou k sobě. Užitečný den, ale se zahajováním nového není radno spěchat.

Doporučené články Číst více

Býk

Býci dávají v létě přednost romantickým dobrodružstvím, místo potápění nebo nicnedělání. Vám hvězdy na letošní léto předpovídají někoho speciálního, kdo vstoupí do vašeho života. Je pravděpodobné, že to bude celkem pecka, ale nenechte se vystrašit. Dokonce i vaši přátelé, kteří si budou myslet, že to nebude mít delšího trvání, se budou mýlit. Zkuste se to brát s nadhledem a netlačte na pilu.

Blíženci


Jestli jste se, Blíženci, v poslední době cítili v oblasti lásky celkem fajn, je tedy správný čas na to, abyste letošní léto odpočívali a nikam se nehrnuli. Zejména ne do letních flirtů a pokusů zkazit vztah, který máte. Pokud partnera nemáte a v minulosti jste byli několikrát citově zraněni, jděte na vše raději pomalu a jen se bavte, nic neberte vážně. Neskončilo by to dobře. I když, na druhou stranu, jeden nikdy neví, že?

Rak

Raci nikdy nemají problém najít lásku, ale někdy se vyděsí, když o ně někdo projeví až moc velký zájem. Nepochybujeme o tom, že letos v létě najdete určitě někoho, s kým vám bude dobře. Jediné, na co byste si měli dát pozor, je rozbíjení jiných vztahů. To si raději dobře promyslete. Je totiž pravděpodobné, že budete nepříjemně překvapení tím, na koho jste narazili. Kdo je ochoten podlehnout pokušení, podlehne i příště.