Mnoho z nás má ve svém okolí ženy, které lze popsat jedním jednoduchým slovem – mrchy. Jsou to většinou atraktivní ženy, které jsou sebejisté, hrdé a jednají bez slitování. Bohužel ať chceme nebo ne, muži na ně jednoduše letí. Vědci po dlouhodobém pozorování zjistili, že mužům se však takovýto typ žen v některých případech i hnusí. Nejspíš záleží, v jaké pozici se dotyčný právě nachází, zda je jen tichý pozorovatel či přímo účastník celého románku. V celém horoskopu existuje pět znamení zvěrokruhu, které bývají rozené mrchy. Která znamení to jsou? 

Lev

Přesněji řečeno tedy Lvice. Tyto ženy kladou vysoké nároky nejen na sebe, ale i na svého manžela, děti, přátele, jednoduše na všechny ve svém okolí. K tomu, aby byly spokojené, potřebují vysoký plat a pochopitelně být na vysoké pracovní pozici. Slovo ne a nejde to, pro ně ve slovníku nemá místo. Všechny problémy mají pro ně řešení a nebojí se sebevětší výzvy.

Štír

Ženy narozené v tomto znamení moc dobře ví, co vytáhnout, aby vás to zabolelo. Často si vyhledávají křehké a citlivé osoby, kterým záměrně ubližují. Žádné servítky od těchto žen tedy nečekejte, jednají vždy na rovinu a řeknou vše, co si zrovna myslí, i když se to třeba vůbec nehodí. Umějí však urážky zaobalit tak, že vám v prvních sekundách ani nedojde, že vás právě urazily. Jsou to mazané a vychytralé ženy, od kterých nikdy nevíte co čekat.

Jak projevují svůj hněv jednotlivá znamení zvěrokruhu? Pozor si dejte hlavně na Střelce!

Jak projevují svůj hněv jednotlivá znamení zvěrokruhu? Pozor si dejte hlavně na Střelce!

Znamení zvěrokruhu nám může o člověku mnoho povědět. Dokonce i to, co od nich můžeme čekat při hádce a jak reagují při rozzuření.

Doporučené články Číst více