Jak jste na tom se smyslem pro humor? Umíte se zasmát cizím vtipům i narážkám na svou vlastní osobu, nebo s vámi není žádná sranda? Možná vám napoví znamení zvěrokruhu, v němž jste se narodili. Co totiž máme dáno do vínku, jen těžko změníme. Jak jste na tom?

Beran

Berani jsou přirozeně zábavní a opravdu jsou schopní udělat skoro cokoli, aby se dav smál. Jsou však taky sarkastičtí a někdy se stává, že ostatním to přijde přes míru. Berani milují smích a naneštěstí taky hrubé poznámky zejména o tom, jak druzí vypadají. Na druhou stranu to říkají s takovou lehkostí a nadhledem, že se na ně nemůžete zlobit.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (24-10-2019) - Překypujete zdravím a láskou, hledáte inspiraci.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (24-10-2019) - Překypujete zdravím a láskou, hledáte inspiraci.

Řádně si rozmyslete, kterému z vašich plánů dnes dáte přednost a tomu se pak věnujte s plným nasazením. Noví přátelé pomohou novými myšlenkami. Při milostných avantýrách byste se mohli spálit. Pocítíte potřebu změn a reforem, a též rozvíjení svých zájmů.

Doporučené články Číst více

Býk

Býci jsou velmi zábavní, a to tak, že se budete válet po zemi a budete se snažit popadnout dech, jak moc se budete smát. Lechtivé vtipy? Černý humor? Drsný humor? Cokoli řeknou, bude legrační. A legračně dokážou podat téměř cokoli, o čem budou vykládat. Máte-li silný žaludek na zvrácené žerty, sejděte se s Býkem.

Blíženci

Blíženci jsou takovou komiksovou postavou zvěrokruhu. Jako by se narodili kvůli tomu, aby vás rozesmáli. Jejich duální povaha ale způsobuje, že jejich rádoby na pohled lehký vtípek má i hlubší podtext. Někdy jsou tak trochu dětinští a dokážou vytáhnout v pravý čas anekdotu, která okamžitě zlehčí komplikovanou situaci.