Nespavost je nepříjemná, zvláště když jí trpíte téměř každý den. Bez kvalitního spánku nemůžete stoprocentně fungovat, natož dělat věci, které byste chtěli. Zkuste vyřešit nespavost a problémy se spánkem na základě vašeho zvěrokruhu.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Beranům pomůže proti nespavosti klid před usnutím. Minimálně tři hodiny před tím, než ulehnou do postele, by neměli cvičit ani se věnovat nějaké fyzicky náročnější aktivitě. Berani jsou energické znamení, a čím více energie načerpají navečer, tím hůře se jim bude usínat.

Bydlení podle HOROSKOPU: Panny musí mít naklizeno, Ryby smyslnou atmosféru

Bydlení podle HOROSKOPU: Panny musí mít naklizeno, Ryby smyslnou atmosféru

Je jaro! Čeká vás zařizování interiéru? Chcete vědět, jaký typ domova vyhovuje vašemu znamení? Některá znamení zvěrokruhu potřebují více soukromí, jiná teplejší barvy. Přinášíme tipy, založené na astrologii, na prostředí, barvy a rozložení interiéru - pře

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býkům udělá dobře před spaním, když se naloží do teplé (ne horké) vany nebo si dají příjemnou aromaterapeutickou masáž s éterickými oleji. Ideální je levandule, která jim hezky voní, navíc má zklidňující účinky. Býci si mohou taky nakapat několik kapek levandule za zápěstí či na polštář.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci, jestli chcete spát, musíte bezpodmínečně vyhodit z ložnice vše, co vás může rušit. Nesmíte tam mít televizi, počítač ani tikající hodiny. Telefon si nechte v jiné místnosti a vypněte si veškerá upozornění. Jestli chtějí Blíženci dobře spát, měli by před spaním číst, ovšem ne žádný napínavý thriller, raději nějakou romantiku nebo poezii.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci by měli poslouchat před spaním meditační nahrávky, nejvhodnější jsou pro ně zvuky moře nebo deště. Mohou si též pouštět klidnou hudbu, soustředit se na své dýchání a nemyslet na nic, co jim způsobuje stres nebo obavy.