Říká se, že ten, kdo říká, že nelže, lže ve skutečnosti úplně nejvíce. A ano, něco na tomto tvrzení bude, protože ve skutečnosti lže úplně každý, ať už málo, nebo hodně. Každý z nás občas zalže. Věříte na horoskopy? Ať už ano či ne, je potřeba si uvědomit, že o nás často dokáží prozradit opravdu mnoho tajemství. Můžeme brát horoskop jako nesmysl, ale pravda je taková, že popis horoskopů na nás většinou opravdu sedí. Dnes se společně podíváme na to, které lži používáte nejvíce podle svého znamení zvěrokruhu.

Beran

Pokud jste se narodili ve znamení berana, znamená to, že nejčastěji lžete o své praxi, o svých schopnostech a zkušenostech. Často jen přeháníte.

Horoskop na dnešní den - Úterý (17-03-2020) - Slíbíte, že něco uděláte.

Horoskop na dnešní den - Úterý (17-03-2020) - Slíbíte, že něco uděláte.

Dobře víte, že máte spoustu času a zatím si s tím nemusíte dělat starosti. Přesto by bylo dobře už teď se pustit do prvních příprav, aby vás pozdější situace nezaskočila. Přesnými a užitečnými nápady lze řešit momentální problémy.

Doporučené články Číst více

Býk 

Pokud jste se narodili ve znamení býka, znamená to, že často lžete o tom, jak jste zaneprázdnění a nemáte čas, ale přitom ho máte dost.

Blíženci 

Pokud jste se narodili ve znamení blíženců, znamená to, že často lžete o tom, kde všude jste byli nebo koho všechno jste viděli či potkali.

Rak

Pokud jste se narodili ve znamení raka, znamená to, že často držíte své emoce na uzdě. Lžete o nich a často lžete o tom, jak se ve skutečnosti cítíte.