Listopad nám začal zabarvovat listí do pestrobarevných odstínů a teploty klesají až k bodu mrazu. Zjistěte, co vás čeká v tomto měsíci a připravte se na mnohé nástrahy přicházejících studených dnů. Někdo se bude těšit z nových setkání. Někoho naopak čekají nepříjemné zdravotní komplikace a někdo další si užije fantastický příval energie a pozitivního nadhledu.

Beran

Milí Berani, čeká vás akční a poněkud divočejší období! Uran se od 6. listopadu nachází ve vašem znamení a je v trigonu s Merkurem, což je pro mnohé z vás tzv. nový vítr. Jejich kombinace vám po celý měsíc dodává mimořádnou čilost a originální myšlení. To využíváte zejména v pracovním prostředí, kde si vytváříte skvělé šance v kariérním růstu, jste opravdovými jedničkami! Kolem 10. listopadu je velká pravděpodobnost dosažení patřičných výsledků. V lásce je to ale zase naopak jako na houpačce. Chvíli klid a chvíli hádky. Uran je v opozici na Venuši a v partnerství dochází ke krizi a nečekaným rozvratům. Pozor na období kolem 20. listopadu, tyto dny nejsou pro vás příznivé a potřebujete se spíše uklidnit. Co se financí týče, zpočátku to vypadá nepříjemně, ale dobroděj Jupiter se chopí práce a nakonec vám rád pomůže!

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (09-11-2019) - Dnes se věnujte praktičtějším povoláním, než si představujete.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota (09-11-2019) - Dnes se věnujte praktičtějším povoláním, než si představujete.

Máte oporu v lidech, které máte rády, ale slabé fyzické síly vám můžou zabraňovat v projevení vaší přirozené povahy. Na lásku dnes večer bude málo příležitostí.

Doporučené články Číst více

Beran - Láska

Beránci, máte obrovské šance oslovit mnoho zajímavých lidí. Do 14. listopadu je vám stále přáno, protože vaše aktivní jednání funguje na plné obrátky. Mars tvoří sextil k vašemu znamení a díky jejich vlivu se cítíte i více atraktivní. V následujících dnech se pak malinko uklidníte a vaše touha hnát se za něčím dopředu se také zmírní. Zřejmě již nemáte tak velký zápal přeskakovat od jedné známosti ke druhé, takže se mnozí spíše stabilizujete, bravo! Dejte však pozor na občasné nepřiměřené reakce. Horkou krev ve vás rozproudí Luna, která aktivuje vaši podrážděnost kolem 18. listopadu. V této době reagujete přecitlivěle a věci řešíte razantním a bleskovým způsobem. Berani, nic neuspěchejte, poté vás to může o to více mrzet! Jestliže procházíte krizí ve vztazích, můžete v těchto dnech přidat do ohně, což vám ale vůbec nestojí za to. Vyplatí se pozastavit a vyčkat na pozdější chvíli.