Dlouho očekávaný rok 2019 vstupí za pár dnů do našich životů! O tom, jaká bude nová roční sezóna, mnohé napoví už leden. A vy si právě teď můžete přečíst velký lednový horoskop! Zatím je tento měsíc čistý nepopsaný list, ale osud už se brzy rozepíše a začne tvořit další kapitoly vašeho života. Jaké budou? To zjistíte v tomto horoskopu!

Beran

 

Co je na vás špatně podle znamení zvěrokruhu?

Co je na vás špatně podle znamení zvěrokruhu?

Nikdo není dokonalý, každý má své mouchy. Podstatné je, abyste si dostatečně uvědomili, v čem jste příšerní. Díky tomu se budete moct trochu změnit.

Doporučené články Číst více

Milí Berani, Mars navazuje na předešlý měsíc a pokračuje v působení ve vašem ohnivém teritoriu. Jste bystří a aktivní, na druhou stranu se však i rychleji vyčerpáte a to hlavně kvůli kvadratuře Slunce k vašemu znamení. Tento stav přetrvává až do 19. ledna, přičemž je signalizováno, že můžete zaznamenat i kolísavost ve zdravíčku. Naopak v lásce nastává trochu více zábavy, protože se Venuše přesouvá 7. ledna do znamení Střelce a aktivně se přátelí s vaším vládcem Marsem. Své nové protějšky bavíte a rozhodně na ně děláte plusový dojem. Co se týče práce, máte trochu náročné období. Merkur si dělá od 5. ledna zastávku ve znamení Kozoroha, čímž negativně zasahuje do mnoha záležitostí. V práci panuje nepříjemná nálada a dá se říct, že si jdete mnozí vzájemně na nervy. Ačkoliv jste nyní více ve stresu a práce vás deprimuje, snažíte se mít naštěstí vlivem Jupitera ve Střelci větší nadhled. Rodina a přátelé vás v tom podporují. Vliv úplňku ve Lvu (21.1.) na vaše znamení: lednový úplněk vybízí k příjemné volnočasové aktivitě, rovněž je vysoká tendence k objevení nového koníčka.

Láska
Beránci, v tomhle měsíci jste šťastlivci v lásce! Od 7. ledna vstupuje Venuše do znamení Střelce, takže nemáte sebemenší potíže někoho jednoduše a rychle polapit. Jste neodolatelně přitažliví a za každých okolností vám to vážně sekne. Opačné pohlaví přitahujete svým humorem a sexappealem, vydržte, můžete mít štěstí na vysněného protějška! Mars, který se nachází ve vašem znamení, utváří krásný trigon k Venuši. To pro vás znamená, že v lásce se máte vskutku na co těšit. V tomto období jste společensky hodně aktivní, není tedy nic zvláštního, pokud se zájemců sejde několik najednou. Jen pozor Berani, všechno najednou obsáhnout nemůžete, i když byste si to přáli! Hvězdy pro vás utváří výborné příležitosti kolem 30. ledna. Na obzoru se objeví někdo, z koho se vám doslova zatočí hlava. Může to být osůbka, která vás zaujme nejenom svým vzhledem, ale také svou zajímavou životní filozofií.

Práce
V tomto měsíci vás čeká na pracovním poli trochu dusná a hádavá atmosféra. Merkur je od 5. ledna ve znamení Kozoroha a utváří kvadraturu k Marsu. Není tedy příliš ideální doba pro vyměňování názorů dlouhých dialogů, zejména s vaším nadřízeným. Potkat vás mohou výbuchy hněvu a vy ani opačná strana nechápete reakci druhého. Je lepší od vážnějších konverzací upustit. Naštěstí máte díky příznivě postavenému Marsu k Jupiterovi větší nadhled a optimismus. Pozor ale na dny kolem 6. ledna, protože jsou podmínky jako stvořené k depresivní a chmurné náladě. Potíže mohou také přijít v podobě náročných úkolů, které vám zpočátku mohou dělat problém. Vaši akční povahu však nic nezaskočí a hravě předvedete, že na to prostě máte! Výborně Berani, žádný úkol vás nezalekne a vy se do něj statečně vrhnete. S Marsem v zádech máte tendenci na to nejvyšší skóre!

Peníze
Toto období je pro vás vesměs příznivé, zejména co se peněz týče. Nějaké ty výkyvy mohou jít znát, avšak Venuše mění od 7. ledna působiště a přesouvá se do Střelce. Trigon k vašemu Marsu zajišťuje, že peníze umíte díky svému akčnímu jednání získat velmi rychle. Navíc vás příznivě ozařuje i Jupiter, který je pro peněžní záležitosti nesmírně důležitý. Kolem 30. ledna vás okolnosti mohou dovést k příjemnému finančnímu soustíčku! Může se stát, že něco vyhrajete nebo dostanete darem. Avšak dávejte také v tomto období pozor na unáhleně uzavřené obchody trvalejšího rázu! Merkur nepodporuje obchodní svazky ani nově podepsané smlouvy. Naštěstí je nad vámi ochranná ruka, která vás po celou dobu provází. Je tedy velká pravděpodobnost, že se vám na pochybných obchodech ihned něco nezdá. Pozor ale na skryté manipulátory a podvodníky, kterých je kolem vás momentálně více! Nenechte se od nikoho zmást.

Žárlivost jako nemoc

Žárlivost jako nemoc

Seznamování a zamilovanost jsou krásné, ale žárlivost je nesnesitelná. Nikomu se nelíbí, když mu partner dělá scény kvůli drobnosti. Jak jsou na to jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Doporučené články Číst více

Rodina
Posezení s přáteli a příbuznými vám nyní prospěje. Možná teď máte větší sklony k cholerickému chování a smýšlíte trochu pesimisticky. Přátelé vás však dokážou povzbudit a přivedou vás k jiným činnostem. Zkuste spolu něco nového, například nějaké zajímavé kurzy. Tyto aktivity vás mohou nyní lákat a také tam poznáte nové lidi. Co se týče nejpříznivějších dnů pro rodinu, patří mezi ně 2. leden, kdy máte družnou náladu a panuje příjemná atmosféra. Luna tvoří konjunkci s Venuší a navozuje veselou náladu. Naopak poněkud skleslou náladu máte kolem 5. ledna. Do svého rodinného prostředí můžete donášet starosti a nevyřešené věci z práce. Nechovejte se však k rodinným příslušníkům podrážděně, lehce v tyto dny může dojít k nechtěné hádce. Naštěstí si ale mnozí uvědomujete, že členové rodiny se vám snaží pomáhat.

Býk

Milí Býci, Merkur putuje 5. ledna do znamení Kozoroha a to pro vás znamená dobré zprávy! Trigon k vašemu znamení totiž mimo jiné podporuje vaše mentální schopnosti a vyjadřování. Máte větší příležitosti k seznamování a to zejména kolem 6. ledna! Zadaní však mohou mít ještě prvních pár dnů v tomto měsíci rozepře s protějškem. Vašeho znamení se drží nepříjemná opozice s Venuší, která provokuje k hádkám zejména ohledně financí. Zaujímáte rozdílné postoje a nemůžete dojít ke kompromisu. Nicméně nepohoda netrvá věčně, od 8. ledna nastává kýžený klid! Co se týče vašeho zdraví, jste do 19. ledna čilí, vitální a cítíte se super. Poté se však Slunce přesune do znamení Vodnáře a je v kvadratuře k vašemu znamení. Zasahuje vaši energii, takže se cítíte více unavení a i s autoritami v práci či v rodině jsou menší potíže. Snažte se v poslední dekádě měsíce zaměřit na své zdraví a více o něj pečovat, jste více náchylnějším k nemocem! Vliv úplňku ve Lvu (21.1.) na vaše znamení: v éteru krouží příslib, že se vaše rodina předvede v těch nejlepších barvách. Úplněk přináší novinky a příznivý pohled do domácí situace či problému.

Láska
Zadaní mohou ještě začátkem měsíce pociťovat ve vztahu dusno, což má na svědomí nepříznivé ozáření Venuše ze Štíra. Ve vašem vztahu se momentálně vyskytuje žárlivost a je dost možné, že jeden druhého v tom schválně podporujete. Pokud vedete společnou domácnost, můžete mít vážný problém dohodnout se na věcech, které se točí kolem příspěvků financí. Ale žádný strach, milí Býčci, od 7. ledna pocítíte úlevu! Pokud jste nezadaní, máte celý měsíc spíše klidový a navazujete převážně přátelské vztahy, které sice neslibují nalezení nového partnera, za to však můžete narazit na člověka, se kterým si výborně porozumíte a budete se cítit nesmírně duševně obohaceni. Novým známostem je přáno kolem 6. ledna, kdy Luna aktivuje vašeho vládce Merkura. Máte štěstí na to, že narazíte na lidi s podobným vnímáním a potřebami. Jestliže máte před sebou nějaké školení či studia, věřte, že se potkáte zrovna tam!

Práce
V tomto měsíci patříte mezi zaměstnance, kteří jsou opravdu chváleni. Plnění požadavků vám jde jedna báseň a k tomu vám to strašně dobře myslí. Šéf se nebojí dát vám náročnější úkoly a také se může stát, že ho v něčem zastoupíte! Dokonce dostáváte i nápady, které mají perspektivu a slibují trvalé výsledky. Merkur je příznivě ozářen od vašeho znamení a daří se vám najít různá řešení i pro ty nejtěžší úkoly! Výborně Býci, hodně v práci přispíváte svou velkou snahou a vytrvalostí. Kolem 5. ledna podáváte úžasné výkony a práce vám jde od ruky. Pozor však na menší úpadek od 20. ledna. Můžete se potýkat s problémy v práci, které se mohou týkat vašeho zdraví, ale i nadřízeného. Proto se raději šetřete a myslete i na své zdraví, které je v tomto období oslabené. Ačkoliv máte mnoho zajímavých myšlenek a nápadů, můžete se lehce vyčerpat, pamatujte na potřebný relax.

Peníze
S financemi nemáte nyní žádný zásadní problém. Umíte si je vydělat a také umíte chodit v obchodování. Jestliže se chystáte něco prodávat, pusťte se do toho nejlépe kolem 6. ledna. Máte šanci zaujmout široký okruh zájemců a daří se vám správně a přesvědčivě vyjadřovat. V těchto dnech můžete dokonce dostat nějakou výtečnou zprávu. Jestliže máte vleklý problém, který se zatím nevyřešil, je možné, že nyní dojde k pozitivnímu obratu! Žádosti jsou schváleny a požadavkům je vyhověno. Super, uvidíte, že tentokrát je to ve váš prospěch a to zejména kolem 15. ledna. Luna je jedna ruka s vaším znamením a vy sami vytušíte, co udělat pro to, abyste získali to, po čem toužíte. Máte velmi dobře našlápnuto, takže je velká pravděpodobnost, že se vám vše podaří do posledního puntíku splnit. Vaše šikovnost a hospodářský talent se opravdu nedají zapřít. Nebojte se je ukázat na světlo!

Rodina
V rodinném prostředí může dojít k výměně názorů a to zejména v oblasti peněžních hodnot. Venuše je v opozici k vašemu znamení. Vy a váš protějšek máte trochu rozdílné postoje a pohledy na finanční situaci, takže je mezi vámi pestrá komunikace. Nemějte ale obavy Býčci, potíže nejsou vleklé a ihned po 7. lednu se komunikace mezi vámi zmírní a nastane větší harmonie. Co se týče ostatních rodinných příslušníků, máte nyní dobré vztahy zejména s některou autoritativní osobou. Vaše znamení je až do 19. ledna v trigonu se Sluncem v Kozorohu a to podporuje dobré vztahy. Poté se Slunce přesouvá do Vodnáře a to na vás už tak dobře nepůsobí. Je tedy možné pozorovat zásadní rozdíly mezi vámi a určitým členem rodiny. Oba dva jste svým způsobem tvrdohlaví a nenecháte si do ničeho mluvit. Vaši pohodovou povahu však jen tak někdo nerozhodí a snažíte se být po celou dobu v klidu. Máte super přístup!