Podzim je tady a s ním i magická nálada, kterou v nás probouzí proměňující se příroda. Byla by ale chyba propadnout smutku a beznaději. Podzimem nic nekončí, ale díky nové roční době se nám naopak otevírá celá náruč nových příležitostí. Posvítili jsme si na ně v novém horoskopu na celý říjen.

Beran

Milí Berani, vaším průvodcem pro tento měsíc je přátelská konstelace Marse k vašemu znamení. Ti vám dodávají ještě více energie, která je znát zejména v utváření nových vztahů a v přátelských vazbách. Kolem 17. října máte energie na rozdávání a vaše sebevědomí doslova překypuje! Pozor však na vztahy s manželskými protějšky, kde to až do 22. října může nepříjemně zaskřípat. Slunce se nachází ve znamení Vah a utváří vůči vašemu znamení opozici, takže v partnerských vztazích přece jen ubývá na hřejivosti. V práci máte do 10. října trochu splín, pociťujete stres a jste docela nesoustředěni. Je to vlivem Merkura a jeho sklonu vnášet mrzutější atmosféru. Ta se prolíná i do vašeho pracoviště, a to zejména mezi vás a vaše nadřízené. Jak je však o vás známo, není nic, s čím byste si neporadili! Vliv úplňku v Býku (24.10.) na vaše znamení: jsou velmi osvětleny cesty, kterými se ubíráte, abyste prosadili svou osobnost i své zájmy. Hodně se zdůrazní některý z těchto prvků.

Horoskop na dnešní den - Středa (24-06-2020) - Necháte si dnes pro sebe ty nejlepší kusy a ostatním zůstanou jen zbytky, které vás nezajímají.

Horoskop na dnešní den - Středa (24-06-2020) - Necháte si dnes pro sebe ty nejlepší kusy a ostatním zůstanou jen zbytky, které vás nezajímají.

Tohle poněkud samolibé chování vám hodně zvedne náladu. Konečně jste vy ti nejdůležitější. V průběhu dne nastanou pozitivní změny, ochota těžce pracovat a pomoci druhým.

Doporučené články Číst více

 

Láska

Nezadaní se mohou i nadále těšit z nových známostí, říjen vám hodlá vyjít vstříc! Vaše přátelská a otevřená povaha si získá mnoho nových příznivců. Vše vám jde hladce, bleskově se seznamujete, jen dávejte pozor, ať vás neovládne vaše impulzivita a zbrklost. Mars se nachází v sextilu k vašemu znamení, to dodává vaší energii větší šmrnc a můžete působit jako neřízená střela. Vaše aktivita je v tomto období pozoruhodná a o atraktivitě ani nemluvě. Kolem 17. října vám neschází sebevědomí a dáváte svému objevu o sobě velmi rychle vědět. Nemějte obavy, že si vás nikdo nevšimne, právě naopak, jste nepřehlédnutelní! Toto období je přikloněno spíše ke krátkodobým známostem, než k navázání dlouhodobého vztahu. Máte však velké možnosti poznat nové lidi a užít si s nimi dobrodružství. To možná nyní mnozí oceníte více, přiznáváte?

Peníze

Dobře si rozmyslete, do čeho dáte peníze a s kým uzavřete obchody. Hvězdy příliš nepřejí závažným investicím, a to zejména do 9. října, můžete z toho mít škodu a potíže. V těchto dnech také přichází zesílený vliv Luny, která aktivuje Merkur, takže celá situace se jeví o to nepříznivěji. Vaše beraní nátura má velké sklony k unáhleným závěrům, v tomto případě je lepší zachovat klid a raději napočítat do pěti. Pokud vás přece jen tento měsíc čeká nějaké obchodování a investování, věnujte pozornost dnům kolem 22. října. Intuitivně lépe zvažujete, co se hodí a co naopak ne a můžete mít tedy jistotu, že se lépe trefíte do správné volby. Spolehněte se, že nemusíte ničeho litovat a klidně se můžete nechat vést svým vnitřním hlasem, ten vám dobře napoví!

Býk

Milí Býčci, co se týče října, není to pro vás zrovna měsíc s velkým M. Výraznou nespokojenost pociťujete především na pracovním poli, kde prožíváte krušné chvíle s nadřízeným. Zejména kolem 10. října můžete prožít útrapy a nepříjemně se se šéfem pohádat. Uran není v dobrém svazku s Merkurem a nepříjemnosti se mohou odrážet také v partnerských vztazích. Rovněž dávejte pozor na možné úrazy, které má na svědomí kvadratura Marse k vašemu znamení. Hlavně ve dnech kolem 17. října je dobré dbát opatrnosti, jelikož jsou vibrace Marse posilněny, mohou být dost nevyzpytatelné! Ani finance nejsou tento měsíc žádným hitem. Opozice Venuše k Uranu může zapříčinit nečekaně výdaje, se kterými skutečně nepočítáte, takže se jedná o nepříjemné překvapení. Kolem 24. října vás může potkat nečekaná investice, ale také větší sklony k nevhodnému riskování. Držte se zkrátka a buďte trpěliví, vězte, že zase bude líp! Vliv úplňku v Býku (24.10.) na vaše znamení: máte příznivý čas k tomu, abyste mohli sledovat své vlastní zájmy, aniž by vám někdo do toho zasahoval. Využijte své vytrvalosti.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (22-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (22-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Láska

Vaše běžně romantická nálada je momentálně docela pokleslá. Máte pocit, že se vám lepí smůla na paty, i když se vám daří navazovat kontakty. Ačkoliv je prvotní zásah Amorového šípu vcelku intenzivní, rychle vše míří do ztracena. Jakmile se někdo nový objeví, jde s ním ruka v ruce i nejistota a vás přepadá neustálá nervozita. Rozhodně nesázejte na dny kolem 11. října, zde je pravděpodobnost zažít nepříjemnou situaci či zklamání, vesmírní trubadúři lásky jsou teď poněkud škodolibí! Luna je v konjunkci s Venuší v opozičním Štíru a vlivem jejich kombinace můžete špatné okolnosti vnímat intenzivněji a dramatičtěji než obvykle. Nyní zažíváte více stresů a díky tomu jste i více podrážděni. Nesmutněte Býčci a věřte, že ten pravý na vás určitě někde čeká, jenom tomu musíte dát čas! Váš půvab a smyslnost jsou silným magnetem - samota či celibát tedy rozhodně nehrozí.

Peníze

Období přeje spíše zbytečným a unáhleným výdajům než vhodným investicím. I když jste spořiví, musíte uznat Býci, že tento měsíc se vám to trochu vymyká z rukou. Možná sami nechcete, ale okolnosti z vás vytahují stále nové a nečekané výdaje, které pro vás nyní nejsou tím pravým blahorodím. Uran dostává nepříjemné lekce od Venuše a jejich třenice na vás chystají pokaždé jinou patálii, se kterou nepočítáte ani ve snu. Potíže mohou nastat zejména kolem 24. října, v těchto dnech zesilují sklony k nečekané útratě či ztrátě! Dbejte na větší opatrnost. Paradoxně vás může najednou lákat i větší riskování, které jinak nemáte vůbec v oblibě. Držte se raději své antipatie vůči riskantním krokům a můžete tak předejít zbytečným nepříjemnostem! Mějte stále na mysli, že jste rozvážné znamení, takže se nenechejte nalákat a odolejte pokušení.

Blíženci

Milí Blíženci, tento měsíc vám neschází nadhled a humor. Vaše znamení je podpořeno energetickým Marsem a jeho blahodárným trigonem, máte se na co těšit! Tento vesmírný aktivista zasahuje zejména do lásky, práce ale i rodiny - je pro vás velkou oporou, jelikož vám propůjčuje větší průbojnost a odhodlání. Zejména kolem 19. října se můžete cítit více akční a činorodí. Navíc se vás až do 9. října drží i trigon Merkura, který vám pomáhá ve vaší již tak skvělé výřečnosti. Pokud vás tedy potká nějaká nepříjemnost, nejenom, že jí dokážete bravurně řešit, ale dokážete i špičkově argumentovat! Co se týče vašeho zdravíčka, to je tento měsíc posíleno, jelikož Slunce ve znamení Vah je v trigonu na vaše znamení - vaše vitalita i energie funguje tedy na plné obrátky. To se odráží i ve vaší rodině, kde prožíváte příjemné chvíle se svými blízkými, a to zejména hned kolem 1. října. Vliv úplňku v Býku (24.10.) na vaše znamení: váš život může nyní obohatit záležitost spojená s vašimi přáteli a rovněž se schyluje k nějaké finanční výhodě.

Láska

Nezadaným se nyní daří zapůsobit na své vysněné protějšky. Nejste pouze zábavní, ale také velmi výřeční a jednoduše dokážete zapůsobit. Máte aktivní projev a ihned dáváte najevo svůj zájem jak řečí, tak i fyzickými náznaky. Do 9. října je váš řečnický talent podpořen ze strany Merkura, který se pozitivně pojí k vašemu znamení. Pravděpodobnost, že se seznámíte s někým novým, je více než vysoká! Díky vaší průbojnosti si momentálně můžete získat docela slušný zástup nápadníků či obdivovatelek. Ovšem pozor na zvýšené sklony k přelétavosti a nestabilitě. Ačkoliv můžete mít známostí až nad hlavu, nezapomínejte, že vás také mohou rychle omrzet! Vaše potřeby totiž nyní netkví v navazování trvalého svazku, ale spíše v nezávazném užívání si a flirtících. Jak se říká, všeho s mírou.

Peníze

Finance k vám mohou v tomto období přijít trochu rychleji, než očekáváte. Také vy sami můžete mít sklony k rychlým investicím, které ale v konečném důsledku nemusí dopadnout špatně! Kolem 17. října se zesiluje váš apetit k utrácení, Luna totiž aktivuje působení Marse a vy jednáte na základě svých potřeb, což je ve vašich výdajích ve finále znát. Možná utrácíte více, ale nejedná se o špatné nebo nevhodné obchody. Zkrátka se trošku rozmazlujete, ale přiznejte si Blíženci, nezasloužíte si to? Tyto dny vám jednoduše přejí, takže i když jsou investice vyšší, máte z toho radost a velké potěšení. Určitě není špatné investovat do sportovních potřeb nebo do sportu celkově. Máte mnoho energie a sportovní vyžití vám může udělat dobře, taktéž vás uspokojí jakákoliv činnost, která vybočuje z denní rutiny, vše nové hraje prim!

Rak


Milí Ráčci, nepříznivě postavený Merkur k vašemu znamení vám do 9. října přináší stresové a napěťové situace v pracovní oblasti. Potíže se také vyskytují v rodinném prostředí, přičemž se konflikty mohou vyhrotit do 23. října, a to zejména s mužskými členy rodiny nebo s autoritami. Ale naštěstí všeho jenom do času, milí Raci! 10. října se Merkur přesouvá do znamení Štíra, odkud si rozumí s vaším znamením. Nastane tedy zlepšení jak v práci, tak i v rodinném kruhu, i když se zde mohou ještě nějaké konflikty tu a tam vyskytnout. Vaše mysl je díky přesunu Merkura bystřejší a lépe odoláváte stresu. Komunikace je jasnější a lépe vám to myslí. Co se týče lásky a peněz, zde se vám daří. Venušin trigon vůči vašemu znamení je vskutku excelentní, takže strádat v citech rozhodně nebudete! Rovněž můžete očekávat štěstí v nějaké peněžní transakci, je tedy vhodné být ve finanční oblasti aktivními. Vliv úplňku v Býku (24.10.) na vaše znamení: převážná většina dne je laděna na tajné sny a otázky prestiže. Také vám může v něčem pomoci jedinec ze znamení Býka.

Láska

Ráčci, blýská se na velmi romantické časy! Hvězdy vám otevírají nové cesty ke známostem a čeká vás krásně strávené období. Jste přátelsky naladěni a do toho ostatním rozdáváte lásku a radost. Je tedy nemožné, abyste zůstali nepovšimnuti Venuše, která je stále umístěna ve Štíru, si na vás hodlá pořádně smlsnout! Dny, které mají pro vás zvláštní význam, jsou kolem 11. října. Můžete skutečně objevit osobu, která vám doslova učaruje a rozhodně vás nenechá chladnými! Rychle najdete společnou řeč a na spoustě věcí se shodnete. Pokud patříte mezi zadané, ani vy nepřicházíte zkrátka. Na Venušinu meníčku jsou vskutku lahodné laskominy, které můžete společně se svým zlatíčkem vychutnávat. Prim hraje zvýšená fyzická přitažlivost a intenzita ve společných prožitcích

Peníze

Pozor si dávejte na chybné úsudky v papírových záležitostech. Do 9. října totiž vaše znamení negativně ozařuje Merkur, který zavání nežádoucími chybičkami a menší soustředěností. Jinak se vám ale po finanční stránce celkem daří. Toužíte pořizovat krásné a hodnotné věci a hvězdy vás v tomto ohledu podporují - Venuše je vaší silnou spojenkyní a není žádná troškařka! Peníze si jednoduše nyní užíváte a vychutnáváte si příjemné nákupy, přičemž váš dobrý pocit z koupě je dlouhodobý. V tomto období můžete také někoho potěšit milým dárečkem či finanční výpomocí a jak planetární aktéři signalizují, favorizující jsou v tomto směru vaše děti. U vás, kteří potomky ještě nemáte, hraje první housle milostný protějšek, máte možnost být nositeli potěšení!