Čeká vás měsíc plný vášně, nebo se naopak v lásce stáhnete trochu do ústraní, kde budete vyčkávat na tu pravou životní lásku? Zjistěte, co si pro vás hvězdy připravily a poznejte svoji budoucnost!

Beran

Milí Berani, v říjnu se dostáváte do sedla. Váš pověstný sex-appeal nezůstane bez odezvy a budete si moci vybírat, s kým strávíte který večer. Singles si vychutnají četné příležitosti k flirtu a ani zadaní se nedrží zpátky. Vypadá to, jako by vás bavilo popichovat drahou polovičku. Říkáte si, že jí trocha žárlivosti neuškodí. Miláček si aspoň uvědomí, že váš vztah nemůže brát automaticky, ale naopak by se měl snažit. Na druhé straně pozor na přílišné drahoty! Nejste jediní smrtelníci na světě.

Jak líbáte podle horoskopu? Přesvědčte se!

Býk

Horká hlava Býků funguje na dvě stě procent. Venuše se k vám otáčí zády a nenápadně ponouká k nespokojenosti v lásce. Jste vznětliví a hákliví na slovíčko, což je nejcitelnější okolo 11. října. Vyplatí se odreagovat při sportu, nebo odjet s kamarády někam do přírody. Menší odluka vám jedině prospěje. V opačném případě můžete říct něco, co by vás později mrzelo. V posteli máte potřebu velet, ale miláčkovi vyčítáte malou iniciativu. Zamyslete se nad tím, jestli si neprotiřečíte v tom, co chcete.

Blíženci

Hledáte lásku do konce života, nebo se spokojíte s vášnivým románkem na jednu noc? Zkuste si na tuto otázku odpovědět hned v prvních říjnových dnech, aby vás nadcházející vývoj nezastihl nepřipravené. Zvýšený zájem o svou osobu pocítí i zadaní Blíženci, kteří se musí před nevěrou držet zpátky. Šance k úletu se objevují hlavně na pracovním poli. Žárlivost je sice vítaným zpestřením vztahu, tentokrát byste ale mohli zajít příliš daleko. Za takové riziko vám to nestojí. Hvězdy radí sekat latinu.

Rak

Romantický podzim je přesně to, co křehká račí duše potřebuje. Vůně spadaného listí a barvy divoké přírody dokážou vaše nitro naladit na tu správnou notu. Vládnete slovy a dokážete bravurně vyjádřit své emoce. To svědčí svobodným jedincům, kteří potřebují okouzlit svou platonickou lásku. Ale svůdných citátů se nemusí zříkat ani Raci ve vztahu. Protějšek si rád nechá pošeptat do ouška něco pikantního, co ho připraví na nadcházející vývoj situace. Jen nezapomeňte, že meze už jsou zase chladné!