Střelec

Toto znamení zvěrokruhu si někdy hraje na něco, co není. Jeho lži jsou však naivní a mnohdy až trapné. Střelec by byl rád slavný, bohatý a obdivovaný, mnohdy z něj však mají ostatní legraci a často se mu smějí za zády.

Kozoroh

Mezi nejhorší vlastnosti Kozoroha patří jeho krutost. Kozoroh vás dokáže odstřihnout ze dne na den, nebaví se s vámi, mlčí, a ještě se na vás dívá skrz prsty. Často ani nemusíte vědět, proč s vámi nemluví, mnohdy už pro něj zkrátka nejste dost dobří.

Jakým chybám se vyhnout ve vztahu podle znamení zvěrokruhu?

Jakým chybám se vyhnout ve vztahu podle znamení zvěrokruhu?

Když je člověk zamilovaný, nevidí na svém objektu lásky jedinou chybičku. Jakmile však pomine první okouzlení a pár vstupuje do trvalého svazku, objeví se mráčky. Víte, na co byste si měli dát pozor? Jaké jsou vaše klíčové podle hvězd?

Doporučené články Číst více

Vodnář

Vodnář se řadí mezi nejurážlivější znamení. Málokdy mu můžete říct pravdu do očí. Stejně tak si umí všechno, co mu řeknete, dokonale překroutit tak, že vypadáte jako blázen. Vodnář je opravdový mistr žárlivost a s ní spojených hádek.

Ryby

Znamení Ryb je často ufňukaným a nepříjemně si stěžujícím znamením. Málokdo vydrží jejich stížnosti a neustálé problémy poslouchat. Ryby si o sobě často myslí, že je k nim svět nespravedlivý a že by si zasloužily něco lepšího.