Lev

Mezi nejarogantnější znamení patří rozhodně Lev. Je to přece král zvířat a ideálně i celého světa. Lev se musí poslouchat a všichni k němu musíme vzhlížet. Pokud to tak není, je zle. S takovým člověkem pak vydrží málokdo.

Panna

Pokud nesnášíte kritiku, obloukem se vyhněte Panně. Toto znamení patří mezi ty největší pedanty, perfekcionisty a kritiky, jaké si jen dovedete představit v těch nejhorších snech. Panna na všem vidí chybu a často tak ostatní až terorizuje.

Nectnosti podle znamení - v kom se skrývá démon?

Nectnosti podle znamení - v kom se skrývá démon?

Nikdo není dokonalý, přiznejme si to, a s nectnostni se pojí i znamení zvěrokruhu. Kde tlačí bota vás? Jste vzteklý a žárlivý Beran, bezohledný Kozoroh nebo lítostivá Ryba?

Doporučené články Číst více

Váhy

Znamení Vah patří mezi ty, které vám slíbí téměř cokoliv, jen aby z toho měly prospěch. Váhy se chtějí zavděčit všem a nejvíc získat pro sebe, často se tak dostávají do problémů a konfliktů s ostatními.

Štír

Štír patří mezi nejhorší nepřátele vůbec. Pokud se chce někomu pomstít, jde vždy po nejcitlivějším místě. Štíra si rozhodně nechtějte znepřátelit a už vůbec si nepřejte, aby o vás věděl nějakou nepříjemnou informaci.