Kromě pozitivních vlastností v sobě má každý z nás také nepříjemné vlastnosti, které nám často komplikují život, dostáváme se kvůli nim do konfliktů a občas těmito neduhy obtěžujeme své okolí a blízké. Je na čase jít s pravdou ven!

Beran

První znamení zvěrokruhu patří mezi nejhádavější. Touto svou vlastností jsou Berani opravdu nepříjemní. Vždy musí mít pravdu, vždy musí mít poslední slovo a za svou pravdu jsou schopni se téměř poprat.

Horoskop na dnešní den - Pondělí (04-11-2019) - Jestli se dnes dostane nějaký váš kolega do nesnází, zeptejte se a pomozte.

Horoskop na dnešní den - Pondělí (04-11-2019) - Jestli se dnes dostane nějaký váš kolega do nesnází, zeptejte se a pomozte.

Zvýšíte svou popularitu i autoritu. Vyplňování dotazníků a jiných formulářů pro vás dneska nebude - raději tuto činnost odložte. Vnitřní rovnováhu pomůže získat kontakt s přírodou a meditace.

Doporučené články Číst více

Býk

Nejhorší vlastností Býka je jeho lenost. Má rád svůj klid, pohodu a málokdy se vám podaří ho někam vytáhnout. A pokud už někam jde, nejraději by si nechal pro korunu koleno vrtat. Nikdy neutratí víc, než musí.

Blíženci

Rozpolcený Blíženec, který má několik tváří, patří mezi největší manipulátory. Tato jeho vlastnost vás dovede k šílenství a pokud se necháte, budete mít ještě pocit, jak je to hodný, zábavný a milý člověk. Blíženec to prostě s lidmi umí.

Rak

Mezi jednu z nejhorších vlastností Raka patří jeho citová labilita. Rak se na vás nalepí jako klíště, potřebuje veškerou vaši pozornost a veškerý váš čas. Běda vám, jak ho necháte chvíli samotného, utopí se v jezeře smutku a depresí.