Střelec

Střelec je označován za věčného hledače pravdy. I proto se vyhýbá jakýmkoli konfliktům spojeným s intrikami, lžemi a nekalou hrou. Je příliš hrdý na to, aby se do takového něčeho pouštěl. To ale neznamená, že je kliďas. Právě naopak, je velmi implulzívny a citově založený.

Kozoroh

Kozoroh si hlídá své soukromí a málokoho si připustí k tělu, proto může působit někdy povýšeně. Z každé situace se snaží vytěžit maximum, ale pokud mu někdo stojí v cestě, není ochoten pomáhat si llží a podrazem. Raději se vyhýbavě stáhne a zaujme neutrální postoj, vyslechne si obě strany, ale je si vědom toho, že je lepší si nechat tyto zprávy v tajnosti, aby sám nespadl do lži.

Tchyně podle horoskopu: Jak na ni?

Tchyně podle horoskopu: Jak na ni?

Tchýně je v rodině jednou z nejobávaněších osob. Chcete vědět jak na ni? Datum narozenin zjistíte snadno a pak už se řiďte návodem hvězd.

Doporučené články Číst více

Vodnář

Vodnář se nenechá ničím a nikým omezovat. Je těžké odhadnout jeho povahu, protože je plný paradoxů a protikladů. Mezi všechny znamení je označován za rodilého lháře. Lhaní je součástí jeho každodenního života a nekonečné sliby také.

Ryby

Ryby jsou uvnitř velmi křehké a zranitelné bytosti, ale navenek se to snaží zakrývat. Obměňují masky na obličeji - tváří se jako obětaví lidé s milosrdnou povahou, kteří slíbí i modré z nebe, aljsou příliš líné, aby sliby dodržely.