Lev

Suverénně vystupování, zdravé sebevědomí a nebojácnost dělá toto znamení překvapivě čestným. Lev má totiž obrovskou hrdost a nikdy by se neponížil hraním špinavé hry. Co na srdci, to na jazyku, i když ho to může stát ztrátu partnera, no víte alespoň, na čem při něm jste.

Panna

Nejčistší znamení je zároveň i nejčestnějším. Nehrne se do něčeho, co nedokáže naplnit a zbytečně si nedává velké cíle. Je proto spolehlivým člověkem ve všech směrech. Má dobře vyvinutý smysl pro detail, a tak mu nic neunikne.

S kým se v zimě zachumláte do postele? Panna rozhodně s Rybou

S kým se v zimě zachumláte do postele? Panna rozhodně s Rybou

Zimní čas je opět tady a s ním i chladné počasí, které většinu lidí zažene do postele. Někdo sice ulehne s nepříjemnou chřipkou, ale některá znamení zvěrokruhu se budou mít opravdu skvěle. Lenošení pod dekou si budou užívat nejen s lahodným čajem, ale tak

Doporučené články Číst více

Váhy

Váhy patří mezi nekonfliktní znamení, které se raději zdrží komentáře, než aby si měli někoho rozzlobit. Někomu se však mohou právě tímto chováním zdát falešné a bez názoru. Váhy neradi zavádějí, no častokrát klamou sami sebe.

Štír

Štír se zajímá o vše skryté, protože věří, že za tím je něco víc. Nesnáší autoritu a tlak společnosti. Spoléhá se především sám na sebe a když selže, je ochoten udělat cokoliv, aby z dané situace vyšel ven jako nevinný. Lež využívá jako zbraň na ochranu svého postavení.