Lev nikdy neumí přiznat chybu. Nebývá nevěrný, muži ve znamení Lva rádi šéfují, ženy Lvice ani nemusí být krásné, ale chovají se tak, že je všichni berou jako dokonalé. Jaké je ideální povolání pro Lva, jak si povede v lásce, v práci, jaké jsou jeho slabiny ve zdraví?

Lev  23. července – 23. srpna

Vládnoucí planeta: Slunce
Živel: Oheň
Část těla: srdce, oběhový systém a hrudní páteř
Květina: slunečnice, měsíček zahradní, vlaštovičník
Kámen: rubín, jantar, heliotrop 

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (03-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (03-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Základní charakteristika

O tom, že je Lev znamení královské, nikdo nepochybuje. Zatímco Rak chce mít domeček, kam zavře sám sebe a odkud rodině únik nedovolí, touží Lev po světle ramp. Z osamělého Lva, kterého nikdo neobdivuje ani nechválí, se stává velice protivná a otrávená bytost. Když však Lvovi dáte jeho porci obdivu a velebení, odmění se vám vskutku královsky. Lev se totiž potřebuje chlubit nejen sám, ale potřebuje mít kolem sebe i lidi, které bude obdivovat a vynášet na piedestal.

Pokud rozprávíte se Lvem, připravte se na historky o ideální rodině – jak té, ze které pochází, tak i té, kterou sám vytvořil. Jeho rodiče byli skvělí, jeho děti jsou geniální a jeho partner záviděníhodný. Pokud máte doma Lva, je pravděpodobnost, že vám bude nevěrný, poměrně nízká. Kdyby vám zahnul, musel by přiznat, že si nevybral dobře – a to pravý Lev nikdy nepřizná. Celý život se řídí tím, že by klidně připustil, že udělal nějakou chybu, ale že to nejde, protože on chyby prostě nedělá.

Jaký je muž narozený ve znamení Lva?  

Můžete si být jistí, že ho nepřehlédnete. Když někam vstoupí Lev, vstoupí tam král. Lev na sebe rád upozorňuje – ale ještě raději to udělá tak, aby na něj a jeho kvality upozorňovali ti druzí a on se mohl tvářit, jako by o to ani nestál. Každý Lev se během života žene na vedoucí místo a většina z nich ho i získá. Je však dlužno říct, že Lev je jako nadřízený spravedlivý a velkorysý.