Horké letní dny zase zavítaly do našich krajin a konečně si zase můžeme naplno užívat vysokých teplot a sluníčka. Jak byste měli trávit čas podle znamení zvěrokruhu, abyste si léto užili do sytosti? Budete na to vzpomínat ještě do Vánoc! Víme, jak prožít vysněné léto.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Léto nabádá k trávení volného času venku. Pokud vás už omrzely procházky v parných dnech, můžete zkusit jinou činnost. Co takhle letní kino? Můžete vzít nejen svůj milovaný protějšek, ale i s přáteli bude kino venku k nezapomenutí.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Zkuste se nechat houpat na vlnách klidu. Pronajměte si loď či člun a vychutnejte si léto u vody. Klid a vodní vlnky vám dopřejí blahodárný relax.

Posedlosti podle zvěrokruhu: Berani ujíždějí na kávě, Váhy na nakupování

Posedlosti podle zvěrokruhu: Berani ujíždějí na kávě, Váhy na nakupování

Každé znamení zvěrokruhu má sklon k jedné nebo dvěma závislostem, které se během života mohou projevit. Někdy jen občas, jindy se opakují s pravidelnou přesností. Může to být cokoli – nezvladatelná touha po adrenalinu, jídle nebo sexu. Jaká posedlost je t

Doporučené články Číst více

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Letní festivaly jsou pro vaši dobrodružnou povahu to nejlepší. Na výběr jich máte hned několik. Můžete navštívit nejen ty tuzemské, ale i výlet za hranice vám udělá dobře. Napište si seznam interpretů, které byste rádi viděli, a můžete vyrazit. Bude to pořádná jízda!