Leden se chýlí ke konci, ale zima ještě nekončí. Bude vás v dalším týdnu hřát láska, nebo pocítíte chlad v srdci? Napovíme vám v novém týdenním horoskopu lásky! Myslete ale na to, že pokud řešíte problémy ve vztahu, nebo pokud toužíte po vztahu novém, máte pořád ještě dost času na to, abyste Valentýna oslavili v souznění s milovanou osobou. Hlavní je pozitivní přístup a úsměv na tváři. Přejeme vám příjemné čtení!

Beran

Z romantických sympatií k jisté osobě v blízkém okolí nejste příliš moudří. Přišlo to tak náhle, že jste si ani své city nestihli pořádně uvědomit a teď v tom lítáte až po uši.

Degenen met dit sterrenbeeld zijn het meest loyaal in een relatie

Degenen met dit sterrenbeeld zijn het meest loyaal in een relatie

Staat jouw sterrenbeeld ertussen?

Doporučené články Číst více

Býk

Tento týden není pro lásku příliš stvořen. Hvězdy jsou vám nakloněny v jiných oblastech, zejména v té finanční. Raději své romantické plány zrušte, ať se zbytečně nic nepokazí.

Blíženci

Bojíte se o svůj vztah. Máte pocit, že před vámi váš protějšek něco tají a vše nasvědčuje brzkému konci. A vy se jen ptáte, co se asi mohlo tak zásadního stát. Jste velmi zmatení.

Rak

Bojujete s touhou, která vás zaskočila v práci. Objektem touhy je některý z kolegů. Pokud jste však zadaní, tak si své další kroky velice dobře rozmyslete. Singles - směle do toho.