Leden se chýlí ke konci, ale zima ještě nekončí. Bude vás v dalším týdnu hřát láska, nebo pocítíte chlad v srdci? Napovíme vám v novém týdenním horoskopu lásky! Myslete ale na to, že pokud řešíte problémy ve vztahu, nebo pokud toužíte po vztahu novém, máte pořád ještě dost času na to, abyste Valentýna oslavili v souznění s milovanou osobou. Hlavní je pozitivní přístup a úsměv na tváři. Přejeme vám příjemné čtení!

Beran

Z romantických sympatií k jisté osobě v blízkém okolí nejste příliš moudří. Přišlo to tak náhle, že jste si ani své city nestihli pořádně uvědomit a teď v tom lítáte až po uši.

Horoskop na dnešní den - Středa 02-06-2021 - Dny pro vás plynou tak lehce, až je to ke zlosti...

Býk

Tento týden není pro lásku příliš stvořen. Hvězdy jsou vám nakloněny v jiných oblastech, zejména v té finanční. Raději své romantické plány zrušte, ať se zbytečně nic nepokazí.

Blíženci

Bojíte se o svůj vztah. Máte pocit, že před vámi váš protějšek něco tají a vše nasvědčuje brzkému konci. A vy se jen ptáte, co se asi mohlo tak zásadního stát. Jste velmi zmatení.

Rak

Bojujete s touhou, která vás zaskočila v práci. Objektem touhy je některý z kolegů. Pokud jste však zadaní, tak si své další kroky velice dobře rozmyslete. Singles - směle do toho.