Právě jste někoho potkali a nejste si jisti, jestli je to ten pravý nebo ta pravá? Každý máte své spřízněné znamení, se kterým bude život jako na obláčku. Pokud ještě tápete, kdo je vaším vyvoleným, tak nezoufejte. Pokud věříte v sílu hvězd, tak právě zjistíte, kdo se k vašemu znamení zvěrokruhu hodí nejvíce.

BERAN-LEV

Tato kombinace dvou celkem odlišných znamení je sázkou na jistotu. Bude to mezi vámi jiskřit tak silně, že spolu prožijete vášeň až do konce života. Budete si rozumět nejen v posteli, ale i na mentální úrovni, kdy se budete vzájemně podporovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (22-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (22-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

BÝK- RYBY

Býk je dobyvatel srdcí, proto když se ocitne v kontaktu s Rybou, zahájí svoji taktiku. Ryba je velmi milé a něžné znamení, takže se nechá velmi ráda svést. Svému protějšku následně splní vše, co mu na očích vidí. Chvíli to sice bude trvat, ale po několika měsících mezi nimi nastane dokonalá harmonie.

BLÍŽENEC-VODNÁŘ

Tyto dvě osůbky spolu budou plout hezky na obláčku. Budou se vzájemně doplňovat a jejich vztah bude plný rovnováhy a porozumění. Ani jeden nesnáší, když jsou tzv. zavřeni v kleci, proto se k sobě náramně hodí.