Polibky a láska na každém rohu. Je tady květen, první máj – lásky čas. Někteří zatouží poznat něco nového, jiní si pod sebou podříznou větev. Květen přinese změny a rozšíří fantazie v oblasti lásky. Mnozí se však budou muset vypořádat s novými okolnostmi. Co vám hvězdy připravily na květen? Bude to pro vás měsíc lásky či zklamání? To se dozvíte v KVĚTNOVÉM HOROSKOPU LÁSKY!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, tento měsíc vyžaduje srovnání energií. Nereagujte na ostatní, ale v centru pozornosti mějte svou individualitu. Hvězdy vyzývají k provedení nových plánů, a to především v oblasti vztahů. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (10-05-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (10-05-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, v květnovém období bude vaše osobní přitažlivost velmi silná. Čekají vás zajímavé scénáře vašeho milostného života. V květnu mohou být některé milostné svazky obnoveny. A jak to bude u nezadaných? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, očekávejte zatmění, které se promítne do vašeho vztahu. Váš vztah bude zrcadlem neprozkoumaných částí vás samých. Buďte k sobě upřímní a učiňte zlom ve svých emocích. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.