Polibky a láska na každém rohu. Je tady květen, první máj – lásky čas. Někteří zatouží poznat něco nového, jiní si pod sebou podříznou větev. Květen přinese změny a rozšíří fantazie v oblasti lásky. Mnozí se však budou muset vypořádat s novými okolnostmi. Co vám hvězdy připravily na květen? Bude to pro vás měsíc lásky či zklamání? To se dozvíte v KVĚTNOVÉM HOROSKOPU LÁSKY!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, tento měsíc vyžaduje srovnání energií. Nereagujte na ostatní, ale v centru pozornosti mějte svou individualitu. Hvězdy vyzývají k provedení nových plánů, a to především v oblasti vztahů. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Také znamení zvěrokruhu mají svá kouzelná slova

Také znamení zvěrokruhu mají svá kouzelná slova

Každé znamení zvěrokruhu má svůj kompliment.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, v květnovém období bude vaše osobní přitažlivost velmi silná. Čekají vás zajímavé scénáře vašeho milostného života. V květnu mohou být některé milostné svazky obnoveny. A jak to bude u nezadaných? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, očekávejte zatmění, které se promítne do vašeho vztahu. Váš vztah bude zrcadlem neprozkoumaných částí vás samých. Buďte k sobě upřímní a učiňte zlom ve svých emocích. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.