Váhy

Mají rádi pozornost, ale málokdy se jim dostává tolik, kolik by jí chtěli. Umí je to rozcertí, jako mnoho jiného, ale váhy nikdy neuhodil po stole, ani neodejdou z domu. Jsou poměrně nekonfliktní a přes problémy, tak i přes vypjaté emoce, se rychle přenesou a nastane světový mír.

Štír

Není novinkou, že život se škorpionem je těžký. Žena narozená v tomto znamení vám nikdy nezačne do očí křičet ani nedostane hysterický záchvat. Zaútočí pomalu a potichu a když přijde správný čas, zasadí úder pod pás. Se Šťírky se neradno hádat a ani podněcovat její vnitřní nervy. Emoce zůstávají skryty. Zato nezůstane skrytá vaše vlastní ubohost, pokud se pustíte do sporu s touto ženou.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (17-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (17-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Střelec

Střelci i střelkyně rádi říkají věci přímo a z očí do očí. Nikdy vás nenechají na pochybách o tom, co si myslí, ale zároveň jsou i natolik tolerantní, že se při nich v debatě nebo konfliktu nebudete cítit jako neúspěšný poslední mohykán. Obecně jsou ženy narozené v tomto znamení ideálními partnerkami, i když je třeba říci, že potřebují patřičnou svobodu. A to se zase mnohým mužům nelíbí.

zdroj: