Blíženci

Další z nešťastných znamení, které chtějí jednou to a jednou  slovo klid jim nikdy nic neříká. Jsou hysterické a romantické zároveň. Mají rádi velké scény a ospravedlňování. Vědí křičet, ale vzápětí se hodit partnerovi do náručí se slovy omluvy. Žena narozená ve znamení Blížence je komplikovaná a emoce na uzdě rozhodně nedrží. Není však agresivní, jak býk ani beran, ale klidné hádky rozhodně nečekejte.

Rak

Račice jsou od přírodní submisivní a uplakané ženy. Ve vypjatých situacích roní slzy, ale vždy se s nimi dá dohodnout. Na chvíli se urazí, ale potichu, Nikdy nezačnou s ničím plácat, ani velmi křičet. Dají vám pocítit, že jste je zklamali, naštvali, urazili, ale nic víc. Budou šťastné, pokud se omluvíte, ale pokud to neuděláte, dříve či později na to zapomenou. Ženy ve znamení raka jsou emocionální, ale umějí se ovládat.

Horoskop na dnešní den - Úterý (23-06-2020) - Chovejte se racionálně a rozumně.

Horoskop na dnešní den - Úterý (23-06-2020) - Chovejte se racionálně a rozumně.

Pokud udržíte svou představivost v mezích, určitě se zvětší stav vašeho konta. Jen se nepokoušejte získat názor expertů, sami se musíte rozhodnout, co dále dělat. Vzroste úroveň agresivity a vznětlivost, později více štědrosti.

Doporučené články Číst více

Lev

Panovačné a tvrdé lvice se snaží vždy prosadit svůj názor. Většinou předpokládají, že jim nikdo nebude odporovat a pokud se někdo náhodou pokusí, pak si to pořádně odnese. Ne křikem ani bouchnutím, ale pořádnou urážkou. Levice jsou velmi rafinované a dokáží opačnou stranu urazit tak elegantně, jako žádné jiné znamení. Jsou dominantní a partneři si při nich velmi nepískal. Z hádek téměř vždy vycházejí jako vítězky.

Panna

Panny jsou emocích poměrně bezohledné. Lépe řečeno, ohledy berou jen na ty své. Ve vypjatých situacích vidí jen své názory, své argumenty a svůj hněv, nebo lítost. Nik a nic jiného tehdy neexistuje. S pannami se nevyhádáte bohužel nikdy neuznají, že by pravdu mohl mít i někdo jiný, než ony.