Říká se, že ženské emoce ve vypjatých situacích hraničí s reakcemi zvířat. Něco pravdy na tom bude, protože ženy jsou od přírody zuřivější, než muži. A to není jen konstatování, je to obecný fakt, který zbývá jen přijmout. Tak, jak nezná hranice mužská racionalita, nezná je ani ženská emocionalita…

No ta umí někdy v mezilidských vztazích nadělat pořádnou neplechu . Ženy v některých znamení překypují větší dávkou emocionality, kterou neumí dostatečně ovládat. Důsledkem toho jsou tato znamení považovány za nešťastné partnerky, od kterých by bylo lepší dát ruce pryč. Patříte k nim i vy?

Kozoroh

Ženy narozené v tomto znamení mají svůj názor a jen těžko jim ho něco změní, pokud sami nechtějí. Navzdory patřičné tvrdohlavosti jsou jako partnerky opravdu obdivuhodné. Nedělají scény a své emoce většinou vědí ovládat. Jak se říká, ledový kozoroh. I když uvnitř hoří, navenek nedají nic najevo. Ženy ve znamení kozoroha jako partnerky opravdu stojí za to.

Horoskop na dnešní den - Pátek 23-10-2020 - Jste přeplněni silnou energií, která se jednoznačně dožaduje správného nasměrování...

Vodnář

Vodnářky jsou výborné přítelkyně, kterých se nemusí bát ani ženské ani mužské pohlaví. Obyčejně s emocemi silně bojují, ale dokážou jejich ovládnout. Při velkých scénách Vodnářka raději uniká. Toto znamení totiž nemá rádo konflikty a pokud k nějakému dojde, raději se mu obloukem vyhne. Jako partnerky jsou nestálé a říká se, že ani oddanost jim není velmi vlastní. Nuž ale, alespoň nedělají scény.

Ryby

Velmi citlivé a nedůvěřivé ryby nikdy nedostanou takový rapel, na který do smrti nezapomenete. Vyžadují uznání a podporu a také chtějí vidět, že jejich partner má při nich každý den svátek. Ony sami ten svátek sice neudělají a očekávají to od svých silnějších půlek, ale alespoň nikdy nikomu nevylepí facku. Jsou sice překvapivé partnerky, ale poměrně klidné. Vždy se s nimi dá dohodnout.

Beran

Sobecké malé tyranky. Mají svou hlavu, kterou jdou nejednou i proti té nejtvrdší zdi a věřte, že rohy by ubili i vás, kdybyste jim odporovali. Beran je obecně těžké a temperamentní znamení, ale pokud se usadí v ženském těle, je to mnohem horší. Dávají ultimáta, pláčou, křičí, není s nimi řeč, některé i perou, nebo třískají dveřmi. Rozumné slovo s nimi nepromluví nikdo, dokud nebudou sami chtít. Tyto ženy dělají odjakživa velké scény.