Říká se, že ženské emoce ve vypjatých situacích hraničí s reakcemi zvířat. Něco pravdy na tom bude, protože ženy jsou od přírody zuřivější, než muži. A to není jen konstatování, je to obecný fakt, který zbývá jen přijmout. Tak, jak nezná hranice mužská racionalita, nezná je ani ženská emocionalita…

No ta umí někdy v mezilidských vztazích nadělat pořádnou neplechu . Ženy v některých znamení překypují větší dávkou emocionality, kterou neumí dostatečně ovládat. Důsledkem toho jsou tato znamení považovány za nešťastné partnerky, od kterých by bylo lepší dát ruce pryč. Patříte k nim i vy?

Kozoroh

Ženy narozené v tomto znamení mají svůj názor a jen těžko jim ho něco změní, pokud sami nechtějí. Navzdory patřičné tvrdohlavosti jsou jako partnerky opravdu obdivuhodné. Nedělají scény a své emoce většinou vědí ovládat. Jak se říká, ledový kozoroh. I když uvnitř hoří, navenek nedají nic najevo. Ženy ve znamení kozoroha jako partnerky opravdu stojí za to.

Hádky a rozpory: S kterým znamením horoskopu se raději nepouštějte do konfrontace

Hádky a rozpory: S kterým znamením horoskopu se raději nepouštějte do konfrontace

Všimli jste si někdy, jak se někteří lidé přímo vyhýbají konfrontacím, zatímco jiní vypadají, že jim jdou naproti? Každý reaguje na konflikt jiným způsobem. Někteří dělají vše, co je v jejich silách, aby vyhráli - i když se mýlí! Jiní ustoupí, i když vědí

Doporučené články Číst více

Vodnář

Vodnářky jsou výborné přítelkyně, kterých se nemusí bát ani ženské ani mužské pohlaví. Obyčejně s emocemi silně bojují, ale dokážou jejich ovládnout. Při velkých scénách Vodnářka raději uniká. Toto znamení totiž nemá rádo konflikty a pokud k nějakému dojde, raději se mu obloukem vyhne. Jako partnerky jsou nestálé a říká se, že ani oddanost jim není velmi vlastní. Nuž ale, alespoň nedělají scény.

Ryby

Velmi citlivé a nedůvěřivé ryby nikdy nedostanou takový rapel, na který do smrti nezapomenete. Vyžadují uznání a podporu a také chtějí vidět, že jejich partner má při nich každý den svátek. Ony sami ten svátek sice neudělají a očekávají to od svých silnějších půlek, ale alespoň nikdy nikomu nevylepí facku. Jsou sice překvapivé partnerky, ale poměrně klidné. Vždy se s nimi dá dohodnout.

Beran

Sobecké malé tyranky. Mají svou hlavu, kterou jdou nejednou i proti té nejtvrdší zdi a věřte, že rohy by ubili i vás, kdybyste jim odporovali. Beran je obecně těžké a temperamentní znamení, ale pokud se usadí v ženském těle, je to mnohem horší. Dávají ultimáta, pláčou, křičí, není s nimi řeč, některé i perou, nebo třískají dveřmi. Rozumné slovo s nimi nepromluví nikdo, dokud nebudou sami chtít. Tyto ženy dělají odjakživa velké scény.