Existují dvojice, které jsou předurčeny k slzám a které mají největší pravděpodobnost bolestivého rozchodu. Věděli jste, že podle astrologie za to může fakt, v jakém znamení zvěrokruhu jste se narodili? Je totiž možné, že právě vaše dvě znamení k sobě nepasují a vždy u nich bude velké riziko rozchodu. Navíc bolestivého. Kterých párů se to týká?

Beran a Býk

Berani jsou jako děti. Rádi na sebe upoutávají pozornost, rychle se rozhněvají a vztekají se, jindy se brzo začnou nudit. Jsou vysoce soutěživí a všechno berou jako sport, v němž chtějí zvítězit. Pokud cítí, že ve vztahu existuje určité napětí, byli by první, kdo by zahájil rozhovor o rozchodu. Na druhé straně je zemský Býk ve vztazích velmi pevný a loajální. Býkům se nelíbí změny a chtějí, aby vztah pokračoval. Budou dělat vše, co je v jejich silách, aby bojovali za záchranu, ale jakmile se rozhodnou, že je konec, jsou neochvějní a nedívají se zpět. Beran je také známý tím, že má velmi výbušnou povahu a často vyjadřuje své pocity otevřeně, užívá si dramata a adrenalin, který přichází s dramatickými situacemi, ale Býk se konfrontacím raději vyhýbá. Beran sice lituje svých impulzivních akcí a pokouší se obnovit vztah, ale pokud se už Býk rozhodl nepokračovat, nebude to Beranovi nic platné.

Horoskop na dnešní den - Pondělí (11-05-2020) - Ani v nejsmělejších snech jste si nepředstavovali, kolik báječných příležitostí vám přinese tento den.

Horoskop na dnešní den - Pondělí (11-05-2020) - Ani v nejsmělejších snech jste si nepředstavovali, kolik báječných příležitostí vám přinese tento den.

Blízká osoba se o vás bude pečlivě starat, abyste se cítili šťastni a aby se vám splnil aspoň některý váš sen. Skvělý den umožňuje splnění i málo reálných přání.

Doporučené články Číst více

Lev a Štír

Lvi jsou velmi loajální a starostliví a své partnery chtějí rozmazlovat, ale pokud cítí, že jiskra zmizela, obvykle začnou přemýšlet o rozchodu, protože se nechtějí dočkat toho nejhoršího konce. Bez potíží se rozejdou, pokud rozchod sami iniciují, ale když se chce někdo rozejít s nimi, to jim dost vadí. Pak je rozchod velmi bolestivý, protože Lev reaguje šokem a popřením. Vždy hledají pozornost a chtějí být středem vesmíru, takže pokud najednou nejsou, je to pro ně skutečně velká rána. Štír je extrémně vášnivý a nerozchází se snadno a rychle. Může být totiž doslova posedlý svým partnerem a lpí na něm ze všech sil. I proto se často Štíři chovají destruktivně, jakmile vycítí, že se blíží rozchod. Ten je pak skutečně velmi bolestivý pro oba. Rozchod mezi Lvem a Štírem může být noční můrou, protože se promění v masivní ego bitvu! Obě znamení se mohou zničit urážlivým chováním.

Blíženci a Střelec

Blíženci a Střelec mají dvě společné věci: Rádi cestují, setkávají se s novými lidmi a objevují nové věci. Obě tato znamení mají taky problémy s věrností a závazky. Když o sebe ztratí zájem, mají sklon se rozejít. Jsou dokonce tak krutí, že vztah ukončí klidně prostřednictvím e-mailu, telefonátu nebo jen sms zprávou. Někdy se při rozchodu k sobě chovají opravdu hodně výbušně a destruktivně, což je ve finále velmi bolestivé. Ještě dlouho po rozchodu budou obě znamení cítit pachuť toho, co prožila.