Vztahy nejsou nikdy jednoduché a není vždycky snadné s tím druhým vyjít. Podle hvězd se ale určití lidé k sobě nehodí už ze své podstaty. Která sluneční znamení to spolu nebudou mít lehké? A pokud by to chtěla spolu zkusit, musí na sobě zatraceně hodně pracovat? Rozmyslete si dobře, jestli vám za to stojí vztah se znamením, které se k vám podle hvězd nehodí.

Beran a Panna

Beran a Panna, dva naprosté protiklady. I proto se zřejmě dali dohromady, protože se říká, že protiklady se přitahují. Panna obdivuje Beranovo sebevědomí a jistotu, Beran zase obdivuje brilantní schopnosti Panny a její smysl pro detaily. To vše může být pro toho druhého přitažlivé. Ovšem ne na dlouho. Berani rádi riskují a jdou do akce za každou cenu, což Panny frustruje a znepokojuje. Beran pak může být na Pannu tvrdý a může to skončit velkou hádkou. Spojení ohnivého znamení (Beran) a zemského (Panna) je velmi těžké, tato dvě znamení budou mít potíž pochopit svoje chování a postoje.

Horoskop na dnešní den - Středa (06-05-2020) - Chcete mít všechno hned a nemáte nejmenší chuť čekat, až vám to osud daruje.

Horoskop na dnešní den - Středa (06-05-2020) - Chcete mít všechno hned a nemáte nejmenší chuť čekat, až vám to osud daruje.

Vezmete tedy věci do vlastních rukou a tak je urychlíte, že v nejbližší době už budete moci sbírat plody své práce. Nejlíp se budete cítit mezi svými nejbližšími a přáteli.

Doporučené články Číst více

Býk a Štír

Smyslnost Býka a sexualita Štíra by spolu celkem dobře mohly fungovat. Oba jsou vášniví, opatrní a taky velmi žárliví, což je ale problém, který jim asi bude komplikovat soužití. Býk nechápe Štírovo žárlivé chování a Štír se bude pro změnu cítit uražený, když bude žárlit Býk. Tato dvě znamení se jednou pravděpodobně dostanou do patové situace, kterou ani jedna strana nebude chtít vzdát. Pokud by se vždy udobřovali v posteli, vztah by mohl fungovat celkem dlouho, ale jinak jejich vztah bude velmi nebezpečný a komplikovaný.

Blíženci a Vodnář

V některých ohledech by mohli být tihle dva dokonale sladění – oba mají svobodného ducha, milují konverzaci a jsou intelektuálové. Oba milují lidi, společnost, ale Blíženci mají lepší sociální cítění. Jsou taky přizpůsobivější než Vodnáři a lépe vyjadřují svoje pocity. Vodnář raději svoje city zapře, než by je pustil ven, takže v tomto směru to s Blížencem nebude klapat. Jaká by to byla zábava, když ten druhý nechce o něčem mluvit? Blíženci jsou navíc nekonzistentní a Vodnáři zase nepředvídatelní – a tyhle dvě vlastnosti nejdou moc dobře dohromady.