Někteří muži mají sklon k nevěrám více než jiní. Může to být z nejrůznějších důvodů, ovšem mohou za to i osobnostní rysy, které souvisí s tím, v jakém znamení se narodili. Následující čtyři znamení zvěrokruhu jsou ta, na která byste si měli dávat pozor. Jejich sklony k nevěrám jsou totiž velmi pravděpodobné!

Štír

Muži narození ve znamení Štíra mají vysokou sexuální náruživost, což může vést k tomu, že velmi často hledají fyzické povyražení i jinde než doma. Zvláště tehdy, pokud jejich touhy a vášně nejsou opětovány! Jakmile Štíři vidí něco, co chtějí, ať už jde o vztah s jinou osobou nebo o nějaké materiální věci, nepřestanou o to usilovat, dokud svoje touhy nenaplní. Na druhou stranu jsou v lásce velmi loajální a oddaní, pokud budete vzájemně svoje emoce a pocity naplňovat. A samozřejmě také tehdy, když bude váš sexuální život intenzivní. Pak bude vztah i se Štírem fungovat. Pamatujte i na to, že jakmile se Štír rozhodne opustit svého partnera nebo mu bude nevěrný, nic na jeho rozhodnutí nezměníte.

Váhy narazí na podvodníky, Ryby, hlídejte si peníze! A vy?

Váhy narazí na podvodníky, Ryby, hlídejte si peníze! A vy?

Stejně tak vytáhne na světlo nejskrytější tajemství, z nichž máte povědomý strach, a nejspíš souvisejí s láskou, vztahy a sexem. Poté podle mytologie zamíří do podsvětí, aby všechen balast, který škodí psychice, navždy pomyslně pohřbila. Ke konci týdne se

Doporučené články Číst více

Váhy


Váhy patří k největším „etickým“ podvodníkům, pokud to lze tak nazvat. Jakmile něco v jejich vztahu neklape, budou tvrdě pracovat na tom, aby obnovily harmonii. Váhy se nerady hádají, a pokud to jen trošku jde, raději se jim vyhnou. Vždy se budou snažit žít s vámi a raději „zahrabou“ svoje hlavy do písku, než aby udělaly krok jinam. Váhy vám pravděpodobně nebudou nevěrné na fyzické úrovni, i když ani to se nedá vyloučit. Jejich nevěra bude spíše na emocionální úrovni, kdy budou zkoušet a znova probouzet emoce s bývalými partnery nebo budou hledat nové potenciální nápadníky na sociálních sítích bez ohledu na to, že mají vážný vztah. Pokud se váš vztah s Váhami blíží ke konci, rozejdou se s vámi přátelsky a ohleduplně. Je velmi nepravděpodobné, že by udělaly skok, aniž by měly pevně stanovený plán B.