Máte podnikatelského ducha? Vymýšlíte neustále nové nápady? Jste vůdčí typ nebo se bojíte inovací? Podívejte se na své šance podle znamení zvěrokruhu a vkročte do světa podnikání jako praví bossové.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Jen málokdo má tak skvělé vůdčí sklony jako Beran. Jeho nadšení, kreativita a zápal pro věc ho vystřelují do výšin. Beran nemá v lásce rutinní práci, proto bývá úspěšným a inovativním podnikatelem. Svědčí mu obchodní a reklamní pole.

Horoskop na dnešní den - Neděle (07-06-2020) - Velmi pěkné vazby máte s lidmi, se kterými vedete dlouhodobou obchodní spolupráci...

Horoskop na dnešní den - Neděle (07-06-2020) - Velmi pěkné vazby máte s lidmi, se kterými vedete dlouhodobou obchodní spolupráci...

Máte problémy i s řízením automobilů, jezděte pomalu a pokud možno svěřte řízení blízkým osobám. Pracujte pomalu i doma.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk je rovněž pro podnikání jako stvořený. Zejména mu sedí technické a stavitelské obory. Býk je trpělivý, uvědomělý a dokáže tvrdě pracovat. Nevadí mu samostatná práce, kolektivu se spíše vyhýbá.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Zavřete Blížence do kanceláře a bude trpět jako zvíře. Podnikání mu přináší volnost a svobodu, kterou k životu jednoduše potřebuje. Blíženec se vhodně uplatní jako řemeslník vlastnící prosperující firmu anebo jako překladatel na volné noze.