Čekají nás poslední dny v tomto roce. Tahle série dnů naše měsíční krystaly spáruje s křišťálem, jehož energie nás mohou podporovat v příštích měsících. Uran je zpět v Beranovi, ten bude nervózní a schytá jednu ránu za druhou. Dominovat bude monstrózní úplněk ve znamení Raka, který se nevyhne velké emocionální spoušti.

Tento prosinec může mít dezorientující atmosféru. Všichni musíme být opatrní, abychom se nedostali do nepochopitelných představ o tom, že se nebudeme moci zbavit negativních cyklů. Tady bude platit: Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš! Co tedy dělat? Najít svůj ideální kámen.

Tyhle dárky na Vánoce nekupujte: Berani vám je hodí na hlavu, Štíři budou nadávat

Tyhle dárky na Vánoce nekupujte: Berani vám je hodí na hlavu, Štíři budou nadávat

Vánoce se kvapem blíží a nás za měsíc čekají dny s cukrovím a dárky pod voňavým stromkem. Tuto rodinnou idylku si představuje snad každý, avšak většinou realita vypadá úplně jinak! Nejen velký stres, ale i nevhodné dárky mohou narušit nejen Štědrý večer.

Doporučené články Číst více

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

HEMATIT Beran bude přehnaně nervózní a neklidný. Nejlepší bude zaměřit se na uklidnění a naučit se být trpělivý, hlavně k ostatním. Hematit je jen lístek, který zajistí, že nikdo nebude mít výhodu. Pokuste se ho nosit v kapse a zmáčkněte jej, kdykoliv vás někdo naštve. Zesiluje a stabilizuje energii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

TURMALÍN Závratné činy Merkuru a Venuše ve Štíru mohou působit téměř agresivně vůči Býkovi. Býk bude potřebovat turmalín, aby udržel nervy na uzdě a zůstal tam, kde je. Býk bude otevřený ke změně. Ovšem na daleké cestování nejste připraveni. Turmalín noste jako náušnice nebo v okolí krku.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

PINK KŘIŠŤÁL Blíženci přijde do cesty láska, a tím si vyjasní i své potřeby. Růžový křišťál může být výborným spojencem při výběru partnera. Strčte si kousek krystalu pod polštář a bude to skvělý způsob, jak najdete klidný spánek a klidné sny. Pomůže řídit veškerou nadměrnou intelektuální energii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

SODALIT Ou jéé, tento měsíc bude pro Raka velkým obchodem. Hvězdy radí, zkuste zainvestovat, sodalit jako talisman vám bude nápomocen. V milostné sféře však zažijete převrat. Nevěrného partnera raději vyměňte!

Zjistěte, jaké auto se k vám nejlépe hodí podle znamení zvěrokruhu!

Zjistěte, jaké auto se k vám nejlépe hodí podle znamení zvěrokruhu!

Dnes už bychom asi těžko hledali někoho, kdo ve svém dennodenním životě nepoužívá k cestování automobil a nebo minimálně o nějakém tom autíčku nesní! Víte ale, jaké auto nejvíce odpovídá vaší osobnosti? V jakém se budete cítit nejlépe? Prakticky založený

Doporučené články Číst více