Některým znamením to mezi sebou klape, jiným to pěkně skřípe. Každý jsme díky hvězdám dostali do vínku jinou povahu a spřízněná duše čeká na každého. Jak uspíšit její nalezení a s jakým znamením vám to bude klapat?
 

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou akční, dominantní a stále se ženou nezastavitelně vpřed. Jednou je baví to a podruhé zase ono. Žádná výzva je nezastaví a k takovému životnímu tempu potřebují správného partnera. S Rybami či Pannou jim to šlapat nebude, ale takový Střelec, to je pro Berana nejlepší možná volba. Nebude ho tahat za opratě a omezovat ho, ale vždy mu moudře napoví, kdy je potřeba trochu zvolnit. Další znamení, se kterými Berani vydrží, jsou Lev, Beran či Vodnář.

Kdo vám vždy nezištně pomůže? Těchto pět znamení má andělské sklony!

Kdo vám vždy nezištně pomůže? Těchto pět znamení má andělské sklony!

Některá znamení zvěrokruhu jsou k tomu předurčena víc než ta ostatní...

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. – 20. 5.)

I když Býci vypadají na první pohled jako divoši a divošky, tak do vztahu vstupují s rozvahou. Cení si také opravdového přátelství a lásky své rodiny. Proto chtějí po svém boku někoho zodpovědného, kvůli kterému nebudou mít výbuchy žárlivosti. Ideálním partnerem je Panna, Býci se snesou i s Raky a Kozorohy.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Tohle znamení občas neví, co vlastně chce. Blíženci jsou vybíraví a rádi se baví. Jejich protějšek musí být chytrý, vtipný a neustále je bavit. Ideálem je Lev, Blíženci ale vyjdou i s Beranem nebo Váhou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci na první pohled můžou působit jako náladoví a komplikovaní jedinci, ale nenechte se mýlit. Mají srdce otevřené pro každého a hledají lásku, ochranu a spokojenost. Těší se na rodinný život a po svém boku chtějí někoho klidného, koho by mohli milovat a ochraňovat. Nejvíce se k němu hodí Býk, který hledá podobné hodnoty. Sednout by si Rak mohl i s Kozorohem a Štírem.