Některým znamením to mezi sebou klape, jiným to pěkně skřípe. Každý jsme díky hvězdám dostali do vínku jinou povahu a spřízněná duše čeká na každého. Jak uspíšit její nalezení a s jakým znamením vám to bude klapat?
 

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou akční, dominantní a stále se ženou nezastavitelně vpřed. Jednou je baví to a podruhé zase ono. Žádná výzva je nezastaví a k takovému životnímu tempu potřebují správného partnera. S Rybami či Pannou jim to šlapat nebude, ale takový Střelec, to je pro Berana nejlepší možná volba. Nebude ho tahat za opratě a omezovat ho, ale vždy mu moudře napoví, kdy je potřeba trochu zvolnit. Další znamení, se kterými Berani vydrží, jsou Lev, Beran či Vodnář.

ZAMILOVANÝ HOROSKOP: JAKÁ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU SE (NE)HODÍ K TOMU VAŠEMU?

ZAMILOVANÝ HOROSKOP: JAKÁ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU SE (NE)HODÍ K TOMU VAŠEMU?

Stále nemůžete potkat toho pravého? Hvězdy vám poradí, jak vybírat podle znamení zvěrokruhu! Kdo je váš osudový partner?

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. – 20. 5.)

I když Býci vypadají na první pohled jako divoši a divošky, tak do vztahu vstupují s rozvahou. Cení si také opravdového přátelství a lásky své rodiny. Proto chtějí po svém boku někoho zodpovědného, kvůli kterému nebudou mít výbuchy žárlivosti. Ideálním partnerem je Panna, Býci se snesou i s Raky a Kozorohy.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Tohle znamení občas neví, co vlastně chce. Blíženci jsou vybíraví a rádi se baví. Jejich protějšek musí být chytrý, vtipný a neustále je bavit. Ideálem je Lev, Blíženci ale vyjdou i s Beranem nebo Váhou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci na první pohled můžou působit jako náladoví a komplikovaní jedinci, ale nenechte se mýlit. Mají srdce otevřené pro každého a hledají lásku, ochranu a spokojenost. Těší se na rodinný život a po svém boku chtějí někoho klidného, koho by mohli milovat a ochraňovat. Nejvíce se k němu hodí Býk, který hledá podobné hodnoty. Sednout by si Rak mohl i s Kozorohem a Štírem.