Pro keltský horoskop jsou typické stromy, protože jejich síla je bezmezná. Keltští druidové vycházeli ze 21 různých stromů, vše se počítalo jednou za půl roku po desetidenních dekádách. Podívejte se na svou charakteristiku dle keltského stromového horoskopu.

Jedle (2. 1. - 11. 1. / 5. 7. – 14. 7.)

Tento strom symbolizuje originalitu, eleganci, bystrost, ale také osamělost a zdrženlivost. Její nitro je však velmi komplikované, pro ni samu i okolí. Někdy z ní vyzařuje chlad a strach z překročení hranic. Jedle značí pracovitost, úsilí i ambice a schopnost učit se rychle novým věcem.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (08-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (08-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Jilm (12. 1. – 24. 1 / 15. 7. – 25. 7.)

Jilm je znakem pohody, klidu a přitažlivosti, tvořivosti i sexuálního apetitu. Jilm dokáže i rozkazovat, ale oplývá smyslem pro humor a rozhodností. K sobě i k ostatním je velmi tvrdý a kritický. Dokáže podporovat své okolí, touží po uznání a miluje vedoucí funkce.

Cypřiš (25. 1. – 3. 2. / 26. 7. – 4. 8.)

Optimismus, rodinná pohoda, štěstí, tolerance a přátelský přístup, to je doména cypřiše. Čas od času zleniví, ale vždy se do všeho pustí opět s vervou. Cypřiš neriskuje, bojí se možných komplikací, ale měl by pochopit, že bez rizika to někdy prostě nejde vyhrát.