Keltský stromový horoskop má na rozdíl od toho našeho třináct znamení – řídí se totiž lunárním kalendářem a pohyby Měsíce. Jste bříza, topol nebo dub? A co o vás stará keltská moudrost říká?

Keltové a zvláště jejich kněží, druidi, měli se stromy a keři velmi silné pouto, a proto podle nich určovali životní vzorec člověka. Jednotlivá stromová znamení byla určena na základě přírodních cyklů a lunárního roku a vznikl tak tento horoskop. Ve kterém znamení jste se narodili?

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (20-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (20-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Bříza: 24. prosince – 20. ledna

Znamení břízy představuje ambice a motivaci v lidském životě. Ti, kdo se narodili v tomto období, se nikdy nespokojí s málem, vždycky touží po něčem víc. Období na přelomu prosince a ledna je zahalené temnotou a stromy v této době neustále napínají všechny síly směrem ke slunci. Lidé narození v této době jsou tolerantní, velmi houževnatí a přizpůsobiví. Vyrovnají se téměř s každou situací, vždycky zachovají chladnou hlavu a jsou rození vůdci, které je snadné respektovat.

Jeřáb: 21. ledna – 17. února

Jeřáb je stromem těch, kteří mají velmi bohatý vnitřní život a jsou považováni za největší filosofy a myslitele celého horoskopu. Ačkoli zůstávají pro své okolí možná trochu odtažitými podivíny, žijícími ve vlastním světě, v jejich nitru žhnou emoce, dobré nápady a probublává kreativita. Lidi kolem sebe ovlivňují pouhou přítomností – věci se vždycky promění tak, aby jim štěstí přálo. Ačkoli je druzí někdy nechápou, mají jeřáby přirozený respekt, z jejich osobnosti vyzařuje obrovská síla.

Jasan: 18. února – 17. března

Jasan jedinci, který se narodil pod jeho větvemi, přináší do vínku kreativitu a velmi volnomyšlenkářský přístup k životu. Jasan je strom s nespoutanou duší, nesnáší omezování a kontrolu, lidé narození v tomto období mají často umělecké sklony. Také bývají trochu sobci, alespoň v tom ohledu, že je jim naprosto jedno, co si o nich kdo myslí. Mají velké sebevědomí a nátlaku okolí se nikdy nepodvolují. Žijí si po svém a jejich velkou inspirací i bezpečným přístavem je příroda.

Olše: 18. března – 14. dubna

Olše je strom, který ukazuje směr každému, kdo bloudí. A stejně tak ti, kteří se v jeho jméně narodili, dokážou vždycky určovat směr a prošlapávat nové cesty. Lidé je přirozeně následují, protože jsou inspirativní a mají v sobě přitažlivý zápal. Kdo se narodil ve znamení olše, nesnáší plýtvání, všechno musí dělat účinně a efektivně. Tito lidé mají velmi vysoké sebevědomí a nikdy o sobě nepochybují. Jsou velmi komunikativní a spřátelí se (nebo alespoň pobaví) téměř s každým.

Připravte se na rande podle jeho znamení zvěrokruhu

Připravte se na rande podle jeho znamení zvěrokruhu

Každé znamení má své plusy a mínusy. Hvězdy vám poradí, co vás čeká s jednotlivými znamení.

Doporučené články Číst více