Keltský stromový horoskop má na rozdíl od toho našeho třináct znamení – řídí se totiž lunárním kalendářem a pohyby Měsíce. Jste bříza, topol nebo dub? A co o vás stará keltská moudrost říká?

Keltové a zvláště jejich kněží, druidi, měli se stromy a keři velmi silné pouto, a proto podle nich určovali životní vzorec člověka. Jednotlivá stromová znamení byla určena na základě přírodních cyklů a lunárního roku a vznikl tak tento horoskop. Ve kterém znamení jste se narodili?

Jak poznáte, že vás opravdu miluje, podle horoskopu!

Jak poznáte, že vás opravdu miluje, podle horoskopu!

Pokud vás miluje z celého srdce, uslyšíte právě tyhle věty!

Doporučené články Číst více

Bříza: 24. prosince – 20. ledna

Znamení břízy představuje ambice a motivaci v lidském životě. Ti, kdo se narodili v tomto období, se nikdy nespokojí s málem, vždycky touží po něčem víc. Období na přelomu prosince a ledna je zahalené temnotou a stromy v této době neustále napínají všechny síly směrem ke slunci. Lidé narození v této době jsou tolerantní, velmi houževnatí a přizpůsobiví. Vyrovnají se téměř s každou situací, vždycky zachovají chladnou hlavu a jsou rození vůdci, které je snadné respektovat.

Jeřáb: 21. ledna – 17. února

Jeřáb je stromem těch, kteří mají velmi bohatý vnitřní život a jsou považováni za největší filosofy a myslitele celého horoskopu. Ačkoli zůstávají pro své okolí možná trochu odtažitými podivíny, žijícími ve vlastním světě, v jejich nitru žhnou emoce, dobré nápady a probublává kreativita. Lidi kolem sebe ovlivňují pouhou přítomností – věci se vždycky promění tak, aby jim štěstí přálo. Ačkoli je druzí někdy nechápou, mají jeřáby přirozený respekt, z jejich osobnosti vyzařuje obrovská síla.

Jasan: 18. února – 17. března

Jasan jedinci, který se narodil pod jeho větvemi, přináší do vínku kreativitu a velmi volnomyšlenkářský přístup k životu. Jasan je strom s nespoutanou duší, nesnáší omezování a kontrolu, lidé narození v tomto období mají často umělecké sklony. Také bývají trochu sobci, alespoň v tom ohledu, že je jim naprosto jedno, co si o nich kdo myslí. Mají velké sebevědomí a nátlaku okolí se nikdy nepodvolují. Žijí si po svém a jejich velkou inspirací i bezpečným přístavem je příroda.

Olše: 18. března – 14. dubna

Olše je strom, který ukazuje směr každému, kdo bloudí. A stejně tak ti, kteří se v jeho jméně narodili, dokážou vždycky určovat směr a prošlapávat nové cesty. Lidé je přirozeně následují, protože jsou inspirativní a mají v sobě přitažlivý zápal. Kdo se narodil ve znamení olše, nesnáší plýtvání, všechno musí dělat účinně a efektivně. Tito lidé mají velmi vysoké sebevědomí a nikdy o sobě nepochybují. Jsou velmi komunikativní a spřátelí se (nebo alespoň pobaví) téměř s každým.

Jak se hádají jednotlivá znamení: Býci jsou trpěliví, Lvi mají ve všem pravdu

Jak se hádají jednotlivá znamení: Býci jsou trpěliví, Lvi mají ve všem pravdu

Hádka mezi mužem a ženou může vypuknout kdykoli. Nejčastěji se tak stane kvůli maličkosti. Některá znamení umí svůj vztek potlačit, jiná se neubrání výbuchům vzteku. Ať už je to tak, či ona, zkuste jim to odpustit. Předurčily jim to hvězdy.

Doporučené články Číst více