Jsou tady, aby pomáhali. Bez ohledu na to, čemu věříte, pozemští andělé existují. A pohybují se všude kolem vás mezi lidmi, které potkáváte. Tihle lidé jsou krásní nejen zvenčí, ale především uvnitř. Projevují laskavost každý den a působí jako andělé, kterým není zatěžko pomoci komukoli.

Některá znamení zvěrokruhu jsou k tomu předurčena víc než ta ostatní. Vždy budou dělat vše, co mohou, aby vám pomohli, když to budete potřebovat. Nemusíte je ani o pomoc žádat, oni to vycítí a sami od sebe pomohou. A co je nejdůležitější – tihle lidští andělé umějí odpouštět a zášť v sobě nikdy nedrží, nebo jen velmi krátce. Která znamení jsou milá, něžná, empatická a andělská?


Ryby (19. února - 20. března)

Ryby mohou být v případě potřeby velmi citlivé. Nikdy se nechovají drsně nebo bezcitně, když s druhými lidmi jednají, jsou vždy soucitné a empatické. Ryby dokážou nejen naslouchat, ale dokážou vycítit, co se skutečně skrývá za vyslovenými slovy. Ryby jsou skvělé v diagnostice řeči těla či tónu hlasu, a ostatní z nich cítí empatii. Všichni moc dobře podvědomě vědí, že Ryby jim vždy porozumí. Jsou andělské ve své laskavosti, nesobeckosti a intuici.

SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY 12 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY 12 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Již odpradávna lidé věří, že jejich vlastnosti, silné a slabé stránky i nadání, jim byly předurčeny už datem jejich narození. Dnes vás seznámíme se všemi znameními zvěrokruhu a jejich silnými i slabými stránkami. Přesvědčte se sami, zda na tom něco bude,

Doporučené články Číst více


Panna (23. srpna - 22. září)

Nikdo není užitečnější než Panna, což z nich dělá skutečné anděly. Ať už potřebujete cokoli opravit, Panna se nabídne a nebude se vytáčet, že nemá čas nebo že to nejde, nikdy vám nebude klást žádné zbytečné otázky – prostě přijde a udělá to. Jsou také velmi soucitné, starostlivé a vždy budou k dispozici, aby naslouchaly vašim problémům nebo nabídly radu (pokud je o to požádáte). Ne, analytické Panny rozhodně nejsou bezcitné!


Váhy (23. září - 22. října)

Váhy jsou andělské v tom, že mohou kdykoli změnit vaši náladu, abyste se cítili lépe. Jakmile jsou vedle vás, dokážou změnit atmosféru mávnutím proutku. Můžete být v té nejhorší náladě, ale Váha dokáže doslova divy. Než si to vůbec stačíte uvědomit, rozesmějí vás a budete se cítit fajn. Váhy odlehčují těžké situace i život pomocí humoru, zábavy nebo jen tím, že vám věnují plnou pozornost. Jednají s lidmi soucitně, bez úsudku a vždy se snaží vidět všechny strany argumentu. Nic pro ně není černobílé. Váhy jsou neuvěřitelně férové ​​a spravedlivé.