Když něco slíbíte nebo řeknete, že to uděláte, je jisté, že to skutečně splníte? A jak to vypadá s vašimi přáteli nebo partnery? Můžete jim věřit? To, že vám někdo dá svoje slovo, nemusí mít stejnou váhu pro všechny osoby kolem vás. Jak jsou na tom jednotlivá sluneční znamení?

Beran


Berani opravdu chtějí splnit všechny sliby, které dají. Chtějí, aby byl každý spokojený a šťastný. Mají ale tolik věcí, které musí udělat, že někdy prostě zapomenou na to, že něco slíbili. Pokud to jen trochu jde, přemýšlejte o slibech, které dáváte. Když máte pocit, že hrozí, že je nesplníte, raději neříkejte, že ano. Nedělejte z ostatních blbce, nehodí se to k vám.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (18-05-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (18-05-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk


Býci, vaše slovo je pevné jako skála. Pokud říkáte, že něco uděláte, pak to skutečně uděláte. Zřídkakdy slibujte něco, co nemůžete splnit. A totéž očekávejte od ostatních. Důvěru totiž kladete na první místo, takže nikdy nebudete slibovat něco člověku, kterému nevěříte.

Blíženci


Pravdou je, že Blíženci chtějí splnit všechny sliby, které dají, ale není to pro ně vždycky snadné.V dobré víře vám splní první poslední, ale snadno ztratí zájem a začnou ho věnovat něčemu jinému. I přestože ani zdaleka nesplní vše, co slíbili, je těžké se na ně zlobit, protože většinou všechno myslí dobře a dokážou to taky dobře „okecat“.

Rak


Vy Raci nesnášíte, aby na vás někdo vzpomínal jako na někoho, kdo nedodržuje svoje slovo nebo kdo porušuje sliby! Obecně se tedy snažíte vše dodržovat. A pokud si nejste jistí, že to můžete splnit, raději to ani neslibujete. Nedodržené slovo je pro vás skoro totéž jako zlomené srdce, a takovou bolest přece nikomu nechcete způsobit.