Jsou chladní, lhostejní, rezervovaní, necitelní a nezajímají je emoce a problémy druhých. Ne vždy, ale dost často. Pokud jste se někdy setkali s takovým člověkem, víte, co ho charakterizuje. Ani trochu ho nezajímá to, co cítíte. Která znamení zvěrokruhu mají k takovému chování nejblíž?

Chlad a lhostejnost bývá nejčastěji pouhým obranným mechanismem. Většinou se tak tito lidé chovají proto, že nechtějí, aby jim někdo ublížil nebo aby je zneužil. Postaví si tedy zeď lhostejnosti, aby je chránila před okolním světem. S netečnými jedinci je ale velmi těžké udržovat blízké vztahy. To však neznamená, že tuto jejich hradbu nemůžete prolomit. Která znamení k nim patří?Rak (21. června - 22. července)

Možná se divíte, že by někdo, kdo se narodil ve znamení Raka, mohl být považován za chladného, když je o něm známo, že je velmi citlivý a emotivní. Ale jsou to právě jejich emoce, které z nich mohou vytvořit lhostejné bytosti. Zvláště tehdy, pokud už někdy dřív byli Raci někým zrazeni nebo jim někdo hodně ublížil. Pak se budou chovat, jako by ho neznali a navenek budou působit chladně a nepřístupně. Drží v sobě totiž velmi dlouho zášť a budou se snažit, aby jejich nepřítel zaplatil za všechno, co se na nich dopustil.

Horoskop na dnešní den - Středa (28-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Středa (28-11-2018)

Ozvou se problémy, kontakt s okolím nebude moc příjemný

Doporučené články Číst více


Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)

Kozorozi se ze zásady odmítají nechat se pohltit svými emocemi. Raději tedy budou navenek vypadat jako lhostejní a neempatičtí, než aby druzí jejich skutečné pocity odhalili. Navíc si myslí, že být příliš sentimentální nebo uvězněný v minulosti může způsobit, že budou na druhé působit jako slaboši a zbabělci. A oni se tak nechtějí prezentovat ostatním lidem. Jsou tedy radši, když je druzí považují za praktické a logické osoby, které mají vše pod kontrolou.