Ne každý se zblázní na první pohled, někteří lidé potřebují více času, než si svoje city uvědomí. Láska je složitý proces a není třeba spěchat. Jestli to tak má být, tak to tak bude. Možná i vy patříte k těm, kteří nechtějí nic urychlit a raději neriskují. Vědí, že dobrý vztah potřebuje solidní základy a že nejlépe je začít pomalu a od píky.

Některá znamení zvěrokruhu mají sklon okamžitě se zamilovat a vletět do vztahu kosmickou rychlostí. Je to sice vzrušující, ale pro některá znamení je láska hrou na čekání. Chtějí si vychutnat každý okamžik a pohybují se pomalým a rozvážný tempem dopředu. Oba tyhle přístupy mají svá pro a proti, protože neexistuje špatný způsob lásky. Záleží jen na tom, co cítíte vy a druhá osoba. Která čtyři znamení nikdy do vážného vztahu nespěchají?Býk (20. dubna - 20. května)


Býky ovládá planeta Venuše, což je planeta lásky. Býk tedy upřednostňuje lásku před spoustou jiných věcí. Ale to neznamená, že by se taky do vztahů vrhal po hlavě. Obvykle se nezamiluje na první pohled, jako stabilní zemské znamení ví, že důležité jsou pro vybudování každého vztahu pevné základy. Býci jsou loajální a spolehliví, takže potřebují čas, aby se ujistili, že partner je naladěn stejným způsobem. Jako stabilní znamení země víte, jak důležité je ve vašich vztazích budovat silné základy.
 

Jaká je vaše noční můra? Býci se bojí, že jim vypadne zub, Štíry děsí smrt

Jaká je vaše noční můra? Býci se bojí, že jim vypadne zub, Štíry děsí smrt

Sny jsou zvláštní a někdy se může zdát, že nedávají žádný smysl. A někdy se v nich mohou objevit nejrůznější děsy a strachy, které mají většinou původ v reálném životě. Jaké jsou největší noční můry, které se opakují ve vašich snech podle zvěrokruhu?

Doporučené články Číst více

Blíženci (21. května - 20. června)

Blíženci, vaše dualistická povaha znamená, že jste všestranní. Někdy je pro vás těžké si přiznat, jak se opravdu cítíte a co doopravdy cítíte. Vaše osobnost způsobuje v případě lásky vnitřní konflikt, kdy se rozhodujete, zda se usadíte, nebo ne. Máte ale jen jedno srdce, a bojíte se, že by vám ho ten druhý zranil. Jste ovládáni svou myslí, nikoli svým srdcem, takže přistupujete ke vztahům s logikou. Přitom jste emotivní, takže si musíte uvědomit, že ne všechno musí dávat dokonalý smysl – láska není něco, co lze vysvětlit!