Podle znamení zvěrokruhu se dá poznat opravdu hodně a mezi tím i to, jak jednotlivci snáší kritiku! Souvisí to hlavně s jejich psychikou, ale i jejich slunečním postavením. Jste citlivka nebo se se při každé poznámce na vaši osobu naštvete? To všechno vědí hvězdy! 
 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Lidé narození pod planetou Mars jsou velcí sobci a považují se za něco víc. Pokud jim tedy chcete říct, co máte na srdci a oni se vás na to neptali, raději mlčte. Vykoledovali byste si akorát pořádnou dávku vulgarit. 

Jste single? Vsaďte na výběr partnera podle znamení zvěrokruhu

Jste single? Vsaďte na výběr partnera podle znamení zvěrokruhu

Lásku potřebuje cítit každý člověk. Někdo ji najde dříve, jiný pro změnu později. Pokud jste sama a zoufáte si, že jste ještě nikdy nenarazila na správného partnera, tak nesmutněte a zaměřte se více na to, v jakých znameních jsou muži kolem vás. Vsadíme s

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Na Býka se musí fikaně. Pokud mu chcete něco sdělit, musíte ho nejdřív nakrmit. Nezkoušejte ho kritizovat, pokud není najezený, to by byl opravdu velký malér! Jakmile bude mít napapané bříško, snese už cokoliv.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Vzdušné znamení Blíženců si s kritikou poradí naprosto hravě. Vzhledem k tomu, že neustále poletují někde mezi realitou a sny, je jim úplně šumák, co si kdo myslí. Vědí, jací jsou a co od sebe mohou očekávat. Názory druhých je nezaskočí.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pokud je kritika opodstatněná, tak ji Rak vcelku přijme. Jakmile se na něj tlačí velmi přísně, rozzuří se. Neumí kočírovat svoji náladovost a umí být neskutečně zlý. Po pár minutách se však tváří jako andělíček a dělá, že se nic nestalo…