Věděli jste, že každé znamení zvěrokruhu má svého osobního anděla strážného? Pokud to ještě nevíte, seznamte se. Je dobré vědět, na koho se obrátit ve chvílích smutku, úzkosti či ztráty energie a sebevědomí. Až vám bude nejhůř, zavolejte ho a on vám přiletí na pomoc. Za každých okolností se na něj můžete spolehnout. Proč byste měli mít svého anděla strážného? Protože vás bezmezně miluje a vždy je připraven vám pomoci. Který k vám patří podle data narození? 

Beran

Vaším andělem strážným je Machidiel nebo také anděl odvahy. Využívá sílu Slunce, aby vám poskytl sílu a optimismus v náročných chvílích a dobách. Machidiel je také spojován se stromem života a jara. Jeho energie povede vaše srdce správným směrem. Pokud potřebujete více lásky nebo lásku chcete najít, zavolejte si tohoto anděla.

Horoskop na dnešní den - Středa 06-01-2021 - Skvělý den pro svatbu, rodinné oslavy a společné cesty...

Býk

Vaším andělem strážným je Asmodel, anděl trpělivosti. Pomáhá, abyste byla opatrná, zodpovědná a praktická. Nemáte-li tyhle vlastnosti, požádejte Asmodela, aby vám pomohl. Je to také anděl, díky němuž můžete získat bohatství. Díky podpoře Asmodela vám bude také přát štěstí v lásce.

Blíženci

Vaším andělem strážným je anděl Ambriel, anděl komunikace. Což pro vás asi žádné překvapení není. Pokud potřebujete něco ujasnit nebo získat naději, zeptejte se právě tohoto anděla a v dané situaci vám pomůže. Budete se cítit mnohem pevnější v kramflecích a určitě uděláte správné rozhodnutí. Tento anděl navíc posílí vaše intuitivní schopnosti a odrazí od vás negativitu, kterou na vás přenáší vaše okolí. Naučí vás také naslouchat srdci – v něm najdete odpověď na všechno.

Rak

Vaším andělem strážným je anděl Muriel, který vyzařuje lásku a radost. Pokud náhodně ucítíte květinovou vůni, pak vězte, že tento anděl je ve vaší blízkosti. Zaměřuje se na soucit a dělá z vás emocionální a milou lidskou bytost. Jeho vibrace vás objímají jako samet a odhání od vás utrpení. Jakmile máte pocit, že vám chybí citlivost a soucit, zavolejte si Muriel na pomoc.