Možná to dobře víte, že někdy to nejsou cizí lidé, kterých bychom se měli obávat, ale jsme to my sami. Velmi často máme celoživotního soupeře sami v sobě. Zvláště pak následujících pět znamení zvěrokruhu si dokáže ubližovat, často ovšem neúmyslně.

Řadu problémů si lidé vytvářejí sami bez cizí pomoci. Sabotují svůj život a většinu špatných věcí, které se jim dějí, způsobuje jejich povaha. Ať už jde o nejistotu nebo tvrdohlavost, z dlouhodobého hlediska to ubližuje jim i všem jejich vztahům. Kterých pět znamení k nim patří? Kdo se pouští do hádek, protože odmítá druhý úhel pohledu? Kdo se neustále kritizuje a ponižuje? Věřte, nemusíte být sami sobě nejhorším nepřítelem, stačí se naučit některé věci nedělat a důvěřovat své intuici.

Sveďte ho podle zvěrokruhu! Na Býky musíte pomalu, Střelci ocení humor

Sveďte ho podle zvěrokruhu! Na Býky musíte pomalu, Střelci ocení humor

Toužíte po muži, který se vám líbí? Nasaďte do boje všechny svoje ženské zbraně a svádějte ho podle slunečního znamení, v němž se ten druhý narodil. Budete mít mnohem větší šanci, že ho skutečně lapíte.

Doporučené články Číst více

Býk (20. dubna - 20. května)

Je to docela pochopitelné, že právě Býk je sám sobě největším nepřítelem. Býci totiž často mívají „býčí hlavu“. Právě tvrdohlavost způsobuje, že jsou sice vytrvalí a rozhodní, z dlouhodobého hlediska jim to ale může uškodit, protože paličatost je může brzdit. Mohou setrvávat v nezdravém vztahu nebo se ocitnou ve slepé uličce, protože se nikdy nebudou chtít vzdát. Býci, musíte se naučit rovnováze. Tvrdohlavost může být výhodou, ale neměla by vám bránit v tom, abyste viděli věci z různých úhlů.

Blíženci (21. května - 20. června)

Blíženci jsou známí ďáblovi obhájci. Jejich duální povaha je nutí, aby neuvěřitelně důkladně hledali všechny možnosti, které ale vyžadují čas – a pravděpodobně příliš mnoho času. Nezastaví se, dokud neobrátí každý kámen. Často jsou velmi nerozhodní, protože neznají všechna fakta, tak hledají dál. Vidí totiž více možností a nemůžou se rozhodnout, kterou si vybrat. Měli by si ale pamatovat, že každé rozhodnutí je lepší než žádné. Pokud tráví příliš mnoho času tím, že hledají správnou možnost, brzy zjistí, že vlastně nemají žádnou.