Které znamení zvěrokruhu má problémy s loajalitou a věrností? A které je pevné jako skála? Ať už jde o romantické vztahy mezi partnery nebo o pracovní či přátelské vztahy, některá sluneční znamení jsou na tom s loajalitou líp než ta druhá. Na koho se můžete spolehnout?

Beran

Berani jsou velmi tvrdohlaví, a to ve všech vztazích, ať už romantických nebo pracovních. Jsou tím proslulí a jejich tvrdohlavost se projevuje i v loajalitě a věrnosti. Pokud někoho milují, dovedou být skutečně věrní. Jsou sice někdy podráždění, ale to jim dokážete odpustit, pokud víte, že jim můžete věřit. A můžete, to si pište.

Jak stará je vaše duše podle zvěrokruhu

Jak stará je vaše duše podle zvěrokruhu

S přibývajícími léty se každé ze znamení zvěrokruhu vyrovnává jinak. Někdo se chová celý život jako dítě, jiný je vážný a odměřený. Jak to vidí se stářím vaší duše hvězdy? Pojďme se podívat, zda jste svěží jako malé děti anebo vás láká důstojnost dospělác

Doporučené články Číst více

Býk

Býci jsou někde uprostřed, pokud jde o loajalitu či věrnost. Jsou oddaní lidem, které mají rádi, ale taky si dost často hrají s myšlenkou, že by mohli podvést. Jako by měli dvě tváře. Nicméně, když najdou Býci někoho, kdo je zaujme, budou následovat svoje srdce. Pak dokážou být loajální a věrní.

Blíženci

Blíženci jsou ve skutečnosti velmi věrní, i když charakteristika jejich znamení poukazuje na úplný opak. Jakmile se zamilují do někoho, kdo je inspiruje, budou při něm stát v dobrých i horších časech a nikdy nezklamou. Znamená to tedy, že musíte být neustále dostatečně inspirativní.

Rak

Raci jsou lidé, kteří raději zemřou, než aby vás podrazili. Zejména pokud jde o vztahy. Jakmile najdou někoho, s nímž chtějí žít, budou při něm stát věrně po zbytek života a budou jim věnovat veškerý svůj čas. Na rozdíl od Štírů nejsou žárliví, naopak jim zase nedělá problém za zády druhé pomlouvat, aby se vyhnuli konfliktům, ale nikdy se nemusíte bát, že by vás méně milovali nebo by k vám necítili úctu. Ke svým přátelům i kolegům budou vždy loajální, a pokud dojde k nějakému pracovnímu konfliktu, vždy se za vás postaví.